کد خبر 699343
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
عبدالکاظم طالقانی

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: از مصوبه راه ندادن دوربین‌های تلویزیونی به داخل ورزشگاه خبر ندارم، اما کار صحیحی است.

به گزارش مشرق، عبدالکاظم طالقانی درباره راه ندادن دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه و همچنین دستگیری‌ فرزندش در خوزستان صحبت‌ کرد.

* راه ندادن دوربین‌های تلویزیونی به داخل ورزشگاه تا چقدر به صورت جدی اجرا می‌شود؟

در جریان این مسئله نیستم.

* امیر عابدینی این موضوع را اعلام کرده و گفته هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال این موضوع را تصویب کرده است.

شاید منظور ایشان مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ بوده، چون او عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ است!

* اما عابدینی گفته مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون بوده است.

نمی‌دانم، در جریان محتوای آن نیستم، باید از علیرضا اسدی و امیر عابدینی جزئیات را بپرسید. شاید در این زمینه قبلا صحبت‌هایی شده که من به خاطر ندارم!

* شما موافق این موضوع هستید؟

بله، باید حق پخش تلویزیونی باشگاه‌ها را بدهند. باشگاه‌ها نیازمند نقدینگی هستند تا خودشان را اداره کنند. تیم‌ها باید روی پای خودشان بایستند، اما شرایط مهیا نیست. آیا این خبر در خبرگزاری‌ها کار شده است؟

* بله، سایت رسمی سازمان لیگ اعلام کرده که به غیر از دوربین واحد سیار برای پخش زنده مسابقات، هیچ دوربین دیگری امکان ورود به داخل ورزشگاه را ندارد.

اگر منظورشان این بوده که کار درستی است. سایر دوربین‌های تلویزیونی از راه فوتبال برنامه‌های خود را پخش کرده و مردم هم تماشا می‌کنند. بنابراین بهترین روش همین مسئله بود و هر کسی هم چنین تصمیمی گرفته، تصمیمش صحیح بوده است.

* به عنوان سؤال پایانی، دوست دارید در مورد دستگیری پسرتان در خوزستان توضیح دهید؟

این مسئله فوتبالی نیست و لازم نمی‌دانم درباره آن صحبت کنم. نمی‌دانم برخی از افراد دنبال چه چیزی هستند که چنین جوی درست کرده‌اند. آیا آنها دنبال فوتبال پاک هستند؟ این موضوع به خارج از فوتبال ارتباط دارد، اما هر کسی هر چیزی دلش خواست، می‌گوید.

* نمی‌خواهید بگویید چرا دستگیر شده‌ است؟

با توجه به اینکه در جریان کامل قضیه نیستم، صحبتی ندارم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس