رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بعد از برجام هر ماهی که گذشت قطعنامه‌ای علیه ایران تصویب شد، گفت: بنابراین پیش‌بینی رهبر حکیم‌مان در عدم خوش‌بینی به آمریکا به وقوع پیوست.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در صبح‌گاه گردان‌های حاضر رزمایش الی بیت المقدس اظهار داشت: امروز سربازان امام زمان(عج) در این میدان جمع شده اند تا به ندای هَل مِن ناصر یَنصُرنی امام عصر خود لبیک گویند و اعلام کنند که دوران تنهایی ولایت به سر آمده است و ثابت خواهند کرد که این‌ها شعار نیست.
 
وی با اشاره به حضور 140 گردان بسیج در رزمایش الی بیت المقدس، گفت: این بسیجیان امروز جمع شده‌اند تا ضمن اعلام آمادگی کامل خود بگویند که ما اهل کوفه نیستیم و دوران غربت اسلام،‌ حقیقت و حق طلبی به پایان رسیده است و امروز دوران میدان‌داری حق و عدالت است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام خمینی(ره) ملت‌ها را با حقیقت اسلام ناب آشنا کرد، افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را با رهنمودهای روشنگرانه به میدان عمل آورد و ایران را به الگوی انقلاب اسلامی و استکبارستیزی در جهان تبدیل کرد و ما امروز این دستاورد بزرگ را از دست نخواهیم داد و در جهت رشد آن حرکت می کنیم.
 
وی تصریح کرد: امروز پرچم انقلاب اسلامی در کشورهای بسیاری از جمله سوریه، لبنان، عراق و یمن به اهتزاز درآمده است و این بیانگر آن است که حرکت عزتمندانه ملت شجاع ایران برای راندن استکبار از سرزمین خود،‌ درسی برای کشورهای آزادی طلب منطقه شده است و ما اعلام خواهیم کرد که تا سقوط کامل رژیم کودک کش صهیونیستی راه استکبار ستیزی خود را ادامه خواهیم داد.
 
سردار نقدی با اشاره به روح شیطانی و مستکبر آمریکا،‌ اذعان کرد: مردم ما بیدارند و می‌دانند ماهیت آمریکا چیست و از تمامی ظرفیت و توانمندی و ثروت و دارایی کشور خود در برابر مستکبران دفاع خواهند کرد.
 
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت: آن‌ها که زمزمه دوستی با دشمن را دارند همگی خواستار پیوستن به دشمن را دارند و یا نفوذی و یا دلدادگان دشمنان جمهوری اسلامی ایران هستند؛ این افراد بهتر است بدانند که ملت بصیر فریب دوستی دروغین غرب را نمی‌خورد.
 
وی با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام،‌خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با نرمش قهرمانانه خود اجازه دادند تا دولت با آمریکا بر سر موضوعات هسته ای مذاکره کند و دولت در این مذاکرات از بخشی از حق جمهوری اسلامی ایران گذشت و امتیازات گوناگونی به طرف مقابل داد اما غرب آن‌ها چه کردند؟ آن‌ها بلافاصله 2میلیارد دلار از دارایی‌های ایران را به یقما بردند و پس از آن ما را در پرونده کرسنت به پرداخت 18 میلیارد دلار جریمه محکوم کردند و این روند هر روز علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.
 
رئیس سازمان بسیج به نگرانی های امام خامنه‌ای در خصوص مذاکره با شیطان بزرگ اشاره کرد و افزود: پیش بینی های رهبر حکیم مان در خصوص عدم خوش‌بینی به مذاکره با شیطان بزرگ به وقوع پیوست.
 
سردار نقدی در پایان با بیان اینکه از برخی مسئولان زمزمه سازش با غرب به گوش می‌رسد، گفت: جوانان غیرتمند و بسیجی ما باید خود را برای روزهای سخت و سرنوشت‌سازی که در پیش داریم آماده کنند و مراقب باشیم تا زمزمه سازش با غرب و دشمن در ما اثر نگذارد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • نیما ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  مرگ بر آمریکا
 • yas ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  آخه اصلا معلوم نیست براچی مذاکره کردند؟!اگه تحریم بوده؛پس چرا رفع نشد؟شما که خودتونو تحریم کردید!!پس کو اون رشد اقتصادی....!؟کجاست اون سرمایه های خارجی ادعایی.....!!!!هههههههه؛مردم ما درس نمیگیرن!!! طرف یه جور القا کرده که ما مشکلمون با مذاکره حل میشه!بعد یه جور ,مذاکره میکنه که ما برسیم به سازش؛بنیادی مذاکره نکردن و بده بستان همین میشه؟چون طرف از ظلمش کم میکنه؛وقطع هم نمیکنه وتو باید از حقت بزنی....!!!انقدر میبخشی که هیچی واست نمیمونه!!!!سازشم یعنی تا ابد خودتحریمی وجلوی پیشرفتتو بگیری؛با امکانات خودت, نوکری کنی!!!!!
 • ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  با برجام قرار بود مشکل اقتصادی حل بشه که نشد
 • ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  اونا مسئول نیستن
 • ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  واقعا چهره این افراد که بدنبال رابطه با امریکا هستند را افشا نمایید. یا این افراد غافل ویا خیانتکار هستند.مگر نمی بینند تا حال امریکا چه بر سرمردم ما وجهان اسلام اورده اند چرا بخود نمی ایند .باید بیشتر همین افراد باشند که درس دیپلماسی خوانده اند.
 • مجید ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  آمریکا بد عهد است ولی این دلیل نمیشه زحمات تیم مذاکره کننده را نادیده بگیریم.
 • ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
  0 0
  تحریم های بانکی تمام هدف برجام بود که امریکایها زدن زیرش دولتی ها هم با وجودی که می دونستن زدن زیرش فکر کردن کم کم درست میشه ولی کم کم هم درست نشد!!...
 • آریایی ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  مرگ بر آمریکا درسته حرفی نیست.ولی مشکل ما آمریکا نیست.مشکل ما عده ای از مسئولانمون هستن که خود باوری ندارن.
 • آریایی ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  دیگه کلید به دردمون نمیخوره .اردیبهشت سال 96 باید کلا قفل رو عوض کنیم و تمام.
 • آریایی ۰۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  اون 18 میلیارد کرسنت واقعا زور داره و هزینه ای که دولت تدبیر به بیت المال تحمیل کرده .واقعا جای تعجب داره.روسیه با اون عظمتش هر کاری کرد تا چهار میلیارد خسارت نده اما ما این همه خسارت الکی میدیم.دیگه رومون نمیشه از اون دو میلیاردی که آمریکا ضبط کرده حرفی بزنیم وقتی خودمون ده ها برابرش رو به خودمون ضرر میزنیم.من که فردا میخوام برم سر به بیابون بزارم.این مشرق هم بیشتر رو مخه.نظرات رو سانسور میکنه.همه رو نوشته غیر قابل انتشار.
 • ناشناس ۰۴:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  هرماه !؟
 • ۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  وای خدا اشتباه + شد حتما منتشر کن
 • ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
  0 0
  تنها با مداخله ی بسیج می توان اقتصاد مقاومتی را پیاده کرد ولی مسئولان بسیج در خواب تشریف دارند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس