همسر منصور پورحیدری گفت: در رسانه‌ها شنیده‌ایم که قرار است باشگاه استقلال هزینه بیمارستان منصور را بدهند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش مشرق، فریده شجاعی درباره وضعیت بیماری منصور پورحیدری اظهار داشت: به طور نسبی شرایط بهتر شده، اما وضعیت او خیلی تغییری نکرده است. منصور  تحت درمان است و باید داروهایش را مصرف کند. او به تازگی می‌تواند صبحانه خورده و کمی هم صحبت کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال هزینه‌های درمان پورحیدری را تقبل کرده است یا خیر، تصریح کرد: در رسانه‌ها شنیده‌ایم که قرار است باشگاه استقلال هزینه بیمارستان منصور را بدهند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. البته می‌دانیم وضع مالی باشگاه خوب نیست و کاری هم نداریم که وظیفه‌ای در قبال پورحیدری دارند یا خیر. شاید باشگاه دنبال راه حلی است که بتواند به منصور کمک کند.

همسر پورحیدری با اشاره به هزینه‌های بیمارستان گفت: منصور دو دوره در بیمارستان بستری شده که برای بار نخست بالای صد میلیون تومان هزینه کردیم. فاکتوری که برای 10 روز اخیر به ما داده‌اند، چیزی در حدود 45 میلیون تومان است که باید بپردازیم. فاکتورهای قبلی را به صندوق حمایت از پیشکسوتان تحویل داده‌ایم تا از بیمه این صندوق برای پورحیدری استفاده کنیم. جمشیدی رئیس این صندوق گفته همه تلاشش را می‌کند تا پورحیدری سهم بیشتری از بیمه صندوق حمایت از پیشکسوتان داشته باشد.

شجاعی در مورد اینکه آیا پورحیدری در رابطه با شرایط تیم استقلال صحبت کرده است، عنوان کرد: زمانی که علیرضا منصوریان به ملاقات پورحیدری می‌آید، از شرایط تیم صحبت کرده و به منصور می‌‌گوید اوضاع تیم بهتر شده است. پورحیدری خیلی نمی‌تواند حرف بزند.

در روزهای گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه خانواده پورحیدری از اینکه هنرمندان و جامعه فوتبال با پورحیدری روی تخت بیمارستان عکس یادگاری می‌گیرند، ناراحت هستند. همسر پورحیدری در این زمینه به تسنیم گفت: کسانی که می‌آیند با عشق و علاقه به منصور در بیمارستان حضور پیدا می‌کنند و هیچ فردی قصد بهره‌وری ندارد. با عکس گرفتن و این چیزها مشکلی نداریم، اما پزشکان خواسته‌اند کسی با پورحیدری دست ندهد و کمتر افراد به ملاقات بیایند.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس