معاون درمان سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت: مرحله آزمایشی تأیید نسخ دارویی گران قیمت، در داروخانه‌های منتخب چند استان راه‌اندازی شد.

به گزارش مشرق،علی رأفتی افزود: تسهیـل خد مات برای بیمه شدگان نیروهای مسلح از طریق درگاه‌های اینترنتی، در چارچوب مبانی اقتصاد مقاومتی و برای تکریم ارباب رجوع جزء برنامه‌هـای تحولی سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح است.
 
وی گفت: در راستای تسهیل خدمات و ارتقای رضایت بیمه شدگان، مرحله آزمایشی تأیید نسخ گران قیمت دارویی در داروخانه های منتخب استانهای قم، البرز و لرستان راه اندازی شد و در استانهای همدان و هرمزگان نیز در دست اقدام قرار دارد.
 
رافتی خاطر نشان کرد: بدین ترتیب بیماران بدون نیاز به حضور در شعب سازمان، می توانند در محل داروخانه و در تمام ساعات فعالیت داروخانه، تائیدیه نسخ خود را از سامانه سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح دریافت کنند. در این راستا بخشی از کنترل های علمی که تاکنون توسط کارشناسان دارویی سازمان انجام می شد نیز به سیستم محول شده است.
 
وی تصریح کرد: گسترش این طرح به داروخانه های بیشتر، پس از تکمیل زیر ساختهای فنی، امنیتی و فرآیندهای کنترلی و نظارتی صورت خواهد گرفت.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس