کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسب دو پیروزی پرگل مقابل سپاهان و نفت کار بسیار با ارزشی بود و نشان دادیم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

به گزارش مشرق، سید‌جلال حسینی در مورد برتری پرگل تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: پیش از بازی گفته بودم که دیدار سختی در انتظار‌ماست و همین اتفاق هم رخ داد، اما شروع خوب‌مان باعث شد که در ادامه در شرایط بهتری بازی را ادامه دهیم و در نهایت هم به سه امتیازی باارزش دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه نفت در برخی از دقایق بازی آنها را خیلی تحت فشار قرار داد، افزود: نفتی‌ها چند موقعیت خوب داشتند که خوشبختانه گل نشد، مخصوصاً زمانی که ما دو گل زدیم حریف تحت فشارمان قرار داد. تعویض‌های دایی هم این فشارها را بیشتر کرد، اما خدا را شکر که این بازی سخت و سنگین با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم و از حالا باید به بازی بعد فکر کنیم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌آید پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود و با اعتمادبه‌نفس بالایی بازی می‌کند، یادآور شد: شکست دادن سپاهان و نفت با تعداد گل زیاد کار بسیار باارزشی بود و این نشان می‌دهد که ما در هر بازی با تلاش زیاد و انگیزه بالا به میدان می‌رویم. باید سعی کنیم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم. هر بازی شرایط خاص خود را دارد و ما به این درک رسیده‌ایم که باید بازی به بازی پیش برویم.

حسینی راجع به پوشیدن پیراهنی که عکس منصور پورحیدری روی آن درج شده بود، گفت: منصورخان پورحیدری فردی بسیار دوست داشتنی است که کل زندگی‌اش را برای تیم استقلال گذاشت. احترام منصورخان برای من و همه اهالی ورزش واجب است و به شخصه علاقه و ارادت خاصی به وی دارم. استقلالی‌ها هم قطعاً پورحیدری را اسطوره خود می‌دانند و به عقیده من تا زمانی که اسطوره‌ها زنده هستند باید قدر آنها را بدانیم و من هم هدفم با پوشیدن آن پیراهن همین بود.

وی در ادامه در مورد حضور برخی از همبازیان پیشین و فعلی‌اش در باشگاه نفت برای گرفتن مطالبات خود نیز عنوان کرد: واقعاً مسخره و خنده‌دار است که من مدام بخواهم به باشگاه نفت رفته و بگویم پولم را بدهید! ما یک فصل خوب را در نفت پشت‌سر گذاشتیم و اصلاً شکل خوبی ندارد که بخواهیم برای گرفتن حق‌وحقوق‌مان به باشگاه رفته و بگوییم طلب‌مان چه شد؟ من نمی‌دانم چرا هیچ قانونی در فوتبال ما موجود ندارد که ما بتوانیم به پول‌مان برسیم؟ شما الان سؤالی را از من می‌پرسید که واقعاً خجالت‌آور است و حتی خود من هم نمی‌دانم باید چه بگویم.

حسینی در این‌باره افزود: تا الان طلبکاران نفت 40 بار به این باشگاه یا جاهای دیگر رفته‌اند، اما هیچ حرف حسابی نشنیده‌اند. 80 نفر در وزارت نفت و باشگاه نفت همچنین اسپانسرش مسئولیت دارند، اما هیچ‌کس نیست جواب طلبکاران را بدهد و مدام ما را به یکدیگر پاس می‌دهند. واقعاً هیچ‌کس زورش به وزارت نفت نمی‌رسد که طلب ما را بگیرد؟ اگر قرار باشد دوباره برای گرفتن طلبم به باشگاه نفت بروم باید داد‌وبیدا کرده و تلویزیون یا شیشه‌ای را بشکنم، بلکه یکی پیدا شود به ما جواب قانع‌کننده بدهد!

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به این موضوع که اسپانسر باشگاه نفت بیانیه داده است که چون وزارت نفت اسناد و مدارک باشگاه را به آنها نمی‌دهد، پرداختی به طلبکاران نخواهند داشت، گفت: کدام اطلاعیه؟ چرا زمانی که باشگاه را خریدند از این حرف‌ها زده نمی‌شد. من یک سؤال می‌پرسم؛ آیا نحوه واگذاری باشگاه نفت به شرکت بهنام پیشرو فقط روی یک کاغذ ساده انجام شده است؟ یعنی در ازای این کاغذ ساده این شرکت حاضر شده تا اینجای فصل شش میلیارد به گفته خودشان برای این باشگاه هزینه کنند. غیر از این است که تیم نفت الان با نام این شرکت وارد مسابقات شده است و این یعنی مالکیت باشگاه نفت به نام شرکت بهنام پیشرو خورده است. برخی از مربیان پیشین نفت هستند که قراردادشان 60، 70 میلیون است و کلی روی این پول برای مخارج زندگی‌شان حساب کرده‌اند. آنها واقعاً دست‌شان از همه جا کوتاه است. یکی باید پیدا شود که جواب طلبکاران را بدهد. ما واقعاً نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha