کد خبر 616928
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲

کیفرخواست زن جوانی که مدعی است نامزدش را ناخواسته به قتل رسانده است از سوی بازپرس جنایی تهران صادر شد.

به گزارش مشرق، در این جنایت که آخرین روزهای فروردین امسال رخ داد، زن جوانی به نام شهرزاد، درجریان مشاجره و درگیری، نامزدش را با چاقو به قتل رساند. به دنبال اعلام این خبربه بازپرس ایلخانی و تیم جنایی، تحقیقات تخصصی دراین باره کلید خورد.

در ادامه مشخص شد عامل این جنایت کسی نیست جز نامزد مقتول. زن جوان در بازجویی‌ها درباره انگیزه قتل گفت: هرگزنمی خواستم نامزدم را به قتل برسانم. اما شب حادثه نامزدم به خانه ما آمده بود.چراکه قرار بود به خاطر اعتیادش از هم جدا شویم و می خواستیم دراین باره با هم حرف بزنیم.
 
پس از کمی صحبت بی‌نتیجه وخوردن شام اورفت اما نیمه‌شب دوباره به خانه‌ام بازگشت تا «شیشه» مصرف کند که با هم درگیر شدیم. نامزدم چاقویی را که در جاکفشی گذاشته بود، برداشت و به طرف من حمله کرد. می‌خواستم چاقو را بگیرم و از خانه بیرونش کنم که ناخواسته چاقو به گلویش اصابت کرد. بلافاصله هم موضوع را به اورژانس خبر دادم اما ضربه، کاری بود.

زن جوان درادامه باابرازپشیمانی شدید، ازخانواده مقتول خواست به جوانی‌اش رحم کنند و او را ببخشند.

 باتوجه به اظهارات زن جوان و اعتراف‌های صریح به قتل و نیز بازسازی صحنه قتل، بازپرس ایلخانی کیفرخواست زن جوان را صادر کرد. بدین ترتیب شهرزاد بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه خواهد رفت.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس