داوران بخش فیلمها و سریالهای تلویزیونی نخستین جشنواره فیلم سلامت انتخاب شدند.

به گزارش مشرق، هیئتی متشکل از محمدرضا فروتن ، داوودمیرباقری ، حسن بشکوفه، کمال تبریزی و دکتر محمد اسلامی داوری بخش فیلمها و سریالهای تلویزیونی نخستین جشنواره فیلم سلامت برعهده گرفتند.

بر اساس اخباری که پیشتر اعلام شده بود در بخش فیلم های تلویزیونی 25 فیلم و در بخش سریال های تلویزیونی 12 مجموعه با هم به رقابت می‌پردازند.

رحمان سیفی آزاد که مدیریت این بخش را بر عهده دارد به همراه این گروه به داوری فیلمها و سریالهای رسیده در این بخش می‌نشینند.

حسن بشکوفه

حسن بشکوفه از جمله تهیه کنندگان سینمای ایران است که در کارنامه سینمایی اش نام هایی همچون: جایی برای زندگی و راه آبی ابریشم به چشم می‌خورد.

محمدرضا فروتن

محمد رضا فروتن، بازیگر سینمای ایران است. فروتن فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارد و هم اکنون دانشجوی دکترا است. وی در هفدهمین و بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول را برای فیلم های قرمز و به آهستگی از آن خود کرد.

شب یلدا، عادت نمی‌کنیم، محاکمه در خیابان، اتوبوس شب و عیار 14 از دیگر فیلمهایی است که این بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

داود میرباقری

میرباقری کارگردان کهنه کار سینما و تلویزیون است . سریال های امام علی(ع)، مختارنامه، مجموعه ویدیویی شاهگوش، دندون طلا برای شبکه نمایش خانگی از جمله فعالیت های این کارگردان است.

کمال تبریزی

تبریزی کارگردان کهنه کار سینمای ایران است. لیلی با من است، یک تکه نان، مارمولک، همیشه پای یک زن در میان است، از رئیس جمهور پاداش نگیرید و امکان مینا از جمله ساخته‌های وی است. تبریزی همچنین سریالهایی همچون شهریار و سرزمین کهن را کارگردانی کرده است.

دکتر محمد اسلامی

معاون فنی دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از 1 تا 5 شهریور به دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.


منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس