کد خبر 599084
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵

آخرین خالص دریافتی مدیرعامل خبرگزاری فارس (خرداد ماه 95) پس از 22 سال کار رسانه ای که 15 سال آن مدیریت بوده با دهها ساعت اضافه کاری 5 میلیون و 100هزار تومان است.

مدیرعامل خبرگزاری فارس چقدر حقوق میگیرد+عکس
به گزارش مشرق، سید یاسر جبرائیلی نوشت: چند روز پیش، شبکه صدای آمریکا(VOA) برای مقابله با افشاگری علیه مفاسد اقتصادی جریان وابسته گرا، بی هیچ سندی مدعی شد که مدیران خبرگزاری های انقلابی حقوق های نجومی دریافت می کنند و از جمله مدیرعامل خبرگزاری فارس ماهیانه 37 میلیون تومان حقوق دریافت می کند! برخی کانال های حامی جریان فتنه و فساد در داخل نیز با بازنشر این دروغ شاخدار، به زعم خود درصدد برآمدند موضع رسانه های انقلابی و منتقد فیش های نجومی را تضعیف و آنها را وادار به سکوت کنند.

سید نظام الدین موسوی مدیرعامل فارس تمایلی به انتشار این تصویر نداشت. اما آنچه مرا بر آن داشت تا با سوء استفاده(!) از اختیاراتم در خبرگزاری، فیش وی را از کارگرینی فارس دریافت کرده و منتشر کنم، نه تلاش برای تمجید از سیدنظام(که نه من اهلش هستم و نه او نیاز دارد)، که نمایش اصالت جریان انقلابی در شعار پاکدستی و مقابله با فساد و نیز دروغگویی و رسوایی بیش از پیش شبکه صدای آمریکاست.

آخرین خالص دریافتی مدیرعامل خبرگزاری فارس (خرداد ماه 95) پس از 22 سال کار رسانه ای که 15 سال آن مدیریت بوده با دهها ساعت اضافه کاری 5 میلیون و 100هزار تومان است. به اذعان همه کسانی که سیدنظام را می شناسند او از بام تا شام در خبرگزاری است، هیچ محل درآمدی دیگری ندارد و هنوز در خانه اجاره ای زندگی می کند. بنده، دستگاه های نظارتی و دولت محترم و رسانه های مدعی را به این چالش دعوت می کنم که اگر سید نظام به جز این فیش حقوقی، دریافتی و درآمد دیگری دارد، پرینت حساب های او را منتشر کنند!

مدیرعامل خبرگزاری فارس چقدر حقوق میگیرد+عکس
پانوشت:

یک نکته جالب در فیش حقوقی سیدنظام، جریمه 20 هزار تومانی اغلاط تایپی است. مدیرعامل فارس به شدت بر درست نویسی خبرنگاران تاکید دارد و در بخشنامه ای برای اغلاط تایپی، جریمه مقرر کرده است. و از آنجا که هنوز هم خودش خبر می نویسد اگر در مطالب و اخبار منتشره اش غلط تایپی وجود داشته باشد، توسط ویراستار مجموعه، جریمه شده و این جریمه در فیش حقوقی او اعمال می شود. شما این ردیف کسورات را بگذارید کنار دریافتی ویژه اوقات فراغت مدیران نجومی!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 23
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 21
 • رضا ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
  1 0
  خدایا مملکت ما رو ببین. ببین به کجا رسیدیم که حتی به حقوق این آقا که 8 میلیون و خورده ای است، میگیم خوبه و بالا نیست و جالبه مستأجر هم هست. بابا پس اونایی که حقوقشون زیر یک میلیونه و زیاد هم هستند رو کچای دلمون بذاریم. این چه وضعیه درست کردیم. الان بعضیا برای شفاف سازی فیشهاشون رو توی سایتها نشون میدن که ببنید چه قدر کم میگیریم. مثلا طرف 10 میلیون کل حقوقشه. خوب اینهم خیلی زیاده. چرا همه با حقوقهای نجومی مقایسه میکنن. چرا با حقوقهای پایین و حداقل دستمزد مقایسه نمی کنن؟
 • محمود ۲۲:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
  1 0
  جمع ناخالص حقوق ملاک است نه خالص پرداختی!!! ظاهرا همه این اشتباه را در اعلام حقوشان دارند .
 • ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
  0 0
  لطفا برای یک سال را منتشر کن
 • کیا ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
  0 0
  87میلیون ریال کم است
 • ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
  0 0
  خیلی از مدیران میانی یا بالا هم هستند چه در دولت و ... که همین فدر کمتر یا بیشتر می گیرند یه جوری نشان ندهید که ایشان خیلی کم می گیرند اتفاقاً من دیدم ناخالص ایشان 8 میلیون هستند آن هم برای یک مدیرعامل خبرگزاری تعجب کردم
 • ۰۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  زیادش
 • argada ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  سوال اینجاست که این اضافه کاری و پاداش(تحت عنوان کارانه و بهره وری و ...) و حق ماموریت بشدت در برخی ادارت مثل بانکها و شهرداری ها و بیمه و بورس و دارایی و غیره که با پول سر و کار دارند بشدت بالاست... اصلا همین فاکتور هست که باعث بی قانونی شده در یکی از ادارت دریافتی طرف یک میلیون و پانصد هست... طرف یک میلیون سیصد هم تحت عنوان دیگه دریافتی علاوه بر حقوق اصلیش می گیره...بعد اخر سال هم علاوه بر عیدی پاداشی معادل 5تا 10 میلیون میگیره!؟! یعین همه اینا حساب بشه طرف 3 برابر حکم ریالی کارگرزینی دریافتی داره!؟ خوب مسلما این درست نیست... وقتی یه کارمند پایین رتبه انقدر بگیره مدیرانش رو ببین چقدر میگیرند... باید هر گونه دریافت به غیر از حکم ریالی کارگزینی ممنوع باشه و در مقابل پایه حقوقی افزایش پیدا کنه.
 • ۰۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  زیادش است.
 • ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  خونه های خودشو رو داده مستاجر و پول رهنو گذاشته بانک ، سودشو میگیره . حالا خودشم یه خونه پاییین تر گرفته تا حسابه پر شه .
 • ۰۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  8 میلیون و 250 هزار تومان حقوق ایشان است نه 5 میلیون. مردم را فریب ندهید. جمع حقوق رو بگویید نه بدون کسورات که پر است از وام های کم بهره ی رانتی!
 • ۰۲:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  خیلی جالبه که کار به جایی رسیده که حقوق 8 میلیون تومان حقوق پایینی حساب می شه. واقعا پیشرفت کردیم
 • حامد ۰۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  شاید بعضی از دوستان با حقوق های 1 میلیونی خودشون مقایسه کنن بگن بالاست. البته بالا نیست. حقوق های ما خیلی کمه. و البته حقوق ایشون قابل مقایسه با حقوق های 60 میلیونی و 230 میلیونی مقامات دولتی نیست. برای یک مقایسه دیگر دقت کنید به حقوق 17 میلیونی استاندار تهران. در حالی که استاندار راننده داره ماشین داره و هزار جور تسهیلات رفاهی دیگر/
 • ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  فیش 8 میلیونی برای یک خبرگزاری ؟!؟!؟! بعد اینطوری حساب کنی حقوق یک نظامی که از مرز دفاع میکند چقدر است ؟
 • ۰۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  کم هم نیست از کی می گیره این حقوق رو؟ منم ببرید نصف این پول کار می کنم با این همه تجربه وب گردی و مطالعه اخبار و نویسنده هم هستم!
 • الکی خوش ۰۷:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  توهم مشرق بااین خبرها میخواهی اشک مردم رادربیاوری یااینکه بامردم مزاح نموده وآنهارا به خنده وادارنمائی
 • حامد ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  لطفارانت ها و پارتي بازي ها رو هم مثل فيش حقوقي منتشركنيد
 • ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  بی شرمانه است واقعا مگه حقوق یک نظامی یک کارمند چقدره؟ نظامی با24 سال سابقه خدمت دو میلیون چهارصد هزارتومان اشکال نداره. اصلا صحبت هم نمی تواند بکنند این اقا فرمانده جنگ نرم نازکه . خدا داد من وامثال من را از هرکس که بانی وحمایت کننداست بگیره فقط خدا .از خودم شرمنده هستم از خانواده ام دچار استحاله درونی شدم می فهمید بزرگان
 • ۱۷:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
  0 0
  اینهم زیاد است حداقل حقوق 750 هزارتومان وهفت برابر میشه ؟ فوق شش میلیون
 • احسان ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
  0 0
  نکته ای که همه فراموش کردند اینه که این فیش مربوط به سال گذشته است. لطفا فیش امسال ایشون را رونمایی کنید
 • مرتضي ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  با 15سال سابقه تدريس در مدارس روستا و شهر ناخالص دريافتي ام به 2ميليون نمي رسدبدون هركونه مزايا‏!‏،آن وقت حضرات فيش هشت ميليوني خود را بدون اشاره به مزايا و دريافتي هاي خارج از فيش،باداش ها،تسهيلات،و.. باافتخار منتشر مي كنند.
 • یاسین ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  آقا رضا !! نه واقعاً گیریم 10 میلیون، این حقوق زیادیه؟! کجا زندگی می کنی شما ؟! این آقا مدیر عامل خبرگزاری فارس هستند، یک مقدار حرف هایتان را مزمزه کنید بعد بر زبان جاری سازید ...
 • یاسین ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  من هم از نظر شما انگشت به دهان ماندم ... آخه عزیز من گیریم 8 میلیون، واقعاً حقوق زیادیه؟! یعنی انقد بدبخت شدیم که به این مقدار می گیم زیاد ...؟!
 • نسرین ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
  0 0
  لطفا پاداش ها و کارانه ها ماموریت ها رو هم اعلام کنید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس