فدراسیون فوتبال در اندیشه رایزنی با کنفدراسیون فوتبال آسیا است تا زمان دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تغییر کند.

به گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال ایران از هفته‌های چهارم و هشتم رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به ترتیب در روزهای 20 مهر امسال و 23 خرداد سال آینده به مصاف تیم‌های ملی کره‌جنوبی و ازبکستان خواهد رفت.

نکته قابل توجه اینکه هر دو دیدار فوق در تهران برگزار می‌شود و تقارن این دو دیدار با مناسبت‌های مهم مذهبی در کشورمان باعث شده است تا فدراسیون فوتبال کشورمان از حالا به فکر راه چاره‌ای برای تغییر زمان این دیدارها باشد.

دیدار تیم‌ ملی با کره‌جنوبی در شب عاشوری حسینی برگزار می‌شود و دیدار با ازبکستان نیز در اولین شب قدر ماه رمضان سال آینده انجام خواهد شد که بر همین اساس فدراسیون فوتبال در اندیشه رایزنی با کنفدراسیون فوتبال آسیا است تا زمان دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه تغییر کند.

البته لازم به ذکر است که این برنامه‌ها طبق زمان‌بندی فیفا بر اساس روزهای فیفادی مرتب شده و به نظر می‌رسد که موافقت با تغییر زمان این دو دیدار از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و حتی فیفا غیرممکن باشد چراکه جلو یا عقب بردن زمان هر مسابقه می‌توان روی زمان سایر مسابقات تأثیر گذاشته و به طور کلی برنامه رقابت‌ها را دچار اختلال کند.

بر همین اساس اگر فدراسیون ایران به این نتیجه برسد که این کار غیرممکن است عملیاتی شدن این کار نیز متوقف شده و رایزنی نیز صورت نمی‌گیرد در غیر این صورت به طور حتم مذاکرات با مراجع ذیصلاح در این خصوص آغاز خواهد شد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha