کد خبر 598336
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: امسال از نظر بازیکن و مربی تغییرات زیادی داشتیم و امیدوارم که بتوانیم یک فصل رویایی را بسازیم.

به گزارش مشرق، وریا غفوری بعد از ثبت قرارداد با استقلال در خصوص شایعه پیوستن به پرسپولیس گفت: این موضوع صحت ندارد که من بخواهم به پرسپولیس بروم. یک مشکل جزیی خانوادگی بود که البته حل شد و امروز هم قراردادم را با استقلال ثبت کردم و از این مسئله خوشحالم.

وی درباره اینکه پس بحث پرسپولیس از کجا به میان آمده بود افزود: آنها در سمت راست تیمشان دچار مشکل شده بودند و بازیکن می‌خواستند به همین دلیل پیشنهادی به من شده بود اما من انتخابم را انجام داده بودم و دودل نشدم حتی از همان ابتدا که پیشنهادهایی بود اعلام کردم که امسال می‌خواهم در استقلال باشم و امیدوارم که سال خوبی را همراه با این تیم در کنار هواداران داشته باشیم.

غفوری در مورد اینکه از نظر کادر فنی شرایط امسال استقلال را چطور می‌بیند اظهار داشت: از نظر کادر فنی و بازیکن استقلال دچار تغییراتی شده و امیدوارم که امسال بتوانید یکسال رویایی را بسازیم.

بازیکن استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود منصوریان به اردوی تیم ملی رفته بود تا بازیکنان مورد نظرش را جذب کند افزود: این طور نیست که مربی به اردو بیاید تا بازیکن بگیرد . مربیان به اردوی تیم ملی می‌آیند تا کی‌روش را ببینند و تمریناتش را از نزدیک مشاهده کنند. این یک کار کاملا غیر حرفه‌ای است که مربی بخواهد در اردوی تیم ملی بازیکن بگیرد.

غفوری در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش باعث شده بود به استقلال برود افزود: برای من که این مسئله صحت ندارد من تصمیم خودم بود که به استقلال بیایم. البته یکسری افراد شایعه و حاشیه می‌سازند تا به یکسری از تیم‌ها ضربه بزنند اما من این مسئله را شدیدا تکذیب می‌کنم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha