در جدیدترین دریافتی های نجومی به صورت وام، مدیران ارشد بیمه ایران مبالغی بالغ بر 600 میلیون تومان وام قرض الحسنه با سود صفر درصد دریافت کرده اند.پرداخت وام های نجومی به مدیران در شرایطی است که این روزها جمع کثیری از جوانان در صف انتظار برای دریافت وام های 10 میلیونی خود این پا و آن پا می کنند

به گزارش مشرق، بعد از آنکه ماجرای حقوق های نجومی موجی از اعتراض را در فضای جامعه به وجود آورد و سرانجام نیز رئیس جمهور و اعضای هیات دولت نیز مجبور به واکنش و ارائه بیانیه جهت عزل مدیران متخلف شدند، حالا خبرهای جدیدی از برخی دستگاه های دولتی به گوش می رسد که طی آن وام های نجومی به مدیران پرداخت می شود، آن هم با کارمزد کمتر از 2 در صد.
 
 پرداخت وام های نجومی به مدیران در شرایطی است که این روزها جمع کثیری از جوانان در صف انتظار برای دریافت وام های 10 میلیونی خود این پا و آن پا می کنند اما در مقابل مدیران برخی مجموعه های دولتی، بیمه ای، پولی و بانکی وام های کلان دریافت می کنند. وام هایی که دریافت حتی 10 درصد از ارقام آن برای مردم عادی جامعه تبدیل به یک رویا شده است.
 
 در جدیدترین دریافتی های نجومی به صورت وام، مدیران ارشد بیمه ایران مبالغی بالغ بر 600 میلیون تومان وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 2 در صد دریافت کرده اند. وام هایی که با عناوین مختلفی از جمله وام ضروری، اتومبیل، تعمیرات و مسکن به مدیران این مجموعه پرداخت شده و جمع آنها نیز رقمی بالغ بر 400 تا 600 میلیون تومان شده است. طوری که با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که وام دریافتی یک مدیر بیمه ایران معادل وام ازدواج 40 تا 60 جوانی است که برای آغاز زندگی مشترک در انتظار تخصیص اعتبار به بانک ها هستند.
 
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
 
غلامعلی فروزش عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران، مشاور فعلی وزیر امور اقتصاد و دارایی و همچنین مشاور فعلی رئیس بیمه ایران نیز هست که در کنار وام 295 میلیون تومانی ضروری، وام 180 میلیون تومانی مسکن و تعمیرات با کارمزد کمتر از 2 در صد را دریافت کرده است.
 

 وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
ریاحی فر، عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران رقم 440 میلیون تومان وام ضروری و اتومبیل دریافت کرده و 120 میلیون تومان وام مسکن و 60 میلیون تومان هم وام تعمیرات به وی پرداخت شده است.
 
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
 
طبق سند فوق تاجیک، عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران که به تازگی به عضویت هیات مدیره بانک ملت درآمده نیز به غیر از 180 میلیون وام تعمیرات و مسکن، 440 میلیون نیز وام ضروری و اتومبیل دریافت کرده است.
 
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
 
علی جباری، عضو سابق هیات مدیره نیز 280 میلیون وام ضروری و 180 میلیون نیز وام مسکن و تعمیرات دریافت کرده است.
 
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
 
افتخاری، معاون سابق طرح و برنامه و عضو فعلی هیئت مدیره بیمه ایران نیز در مجموع 620 میلیون تومان وام دریافت کرده است. 
 
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از دو در صد+اسناد
 
طبق سند فوق، حیدری معاون فنی و عضو فعلی هیئت مدیره بیمه ایران نیز رقمی بالغ بر 570 میلیون تومان وام دریافت کرده است.
 
حال سوال اینجاست چگونه مجموعه هایی که بانک های آن از ارائه وام 10 میلیونی ازدواج به بهانه عدم وجود اعتبارات لازم، سر باز می زنند، وام های نجومی با کارمزد کمتر از 2 در صد را در اختیار مدیران دولتی قرار می دهند.
منبع : راه دانا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 7
 • مهدی ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
  0 0
  ای وای و ننگ بر شما که روی شهدا رو هم سفید کردین .شهدای جنگ و شهدای مظلوم مدافع حرم غریبانه و مظلومانه جان میدهند آنوقت یک عده از خدا بی خبر اینگونه بیت المال را غارت میکنن . قرا بود راحهت را ادامه دهیم شهیدان نه اینکه راحت ادامه دهیم .
 • ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
  0 0
  گرانی بیمه ها هرسال برای پرکردن جیب این دززدان است.
 • ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
  0 0
  بخورید و بیاشامید ولی زیاده روی نکنید.
 • ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
  0 0
  کاشکی از وام های مدیران سازمان حج و زیارت هم می نوشتین.
 • ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
  0 0
  این راهزنان را بدون ترحم اعدام کنید به بی رحم ها نباید رحم کرد
 • ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
  0 0
  من هم میخوام.
 • ۰۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
  0 0
  یک وام پنج میلیونی هم به ما بدید. ما به 10 درصد بهره هم راضیم!!
 • ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
  0 0
  مشرق چاپ کن یا خدا خدا ازتون نگذره به حق علی بابا انقدر ادعاتون میشه لااقل ببینید علی چکار میکرده خدا به زمین گرم بزنه باعثش بابا شما دست امریکا و تحریم رو از پشت بستین خدا نشناسا اگر الان چبن بود تک تک شما رو اعدام میکردن که مشرق چاپ کن
 • اوهوم ۱۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
  0 0
  تمام تخفیفات مازادی که شرکت های بیمه به مشتریان می دادند بنا به درخواست بیمه ایران و امضای شخص رئیش جمهور برداشته شده چون طی این دوسال مردم به شرکت هایی که تخفیف بیشتری می دادند گرایش پیدا کردند.
 • کاوندی ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
  0 0
  واقعاً جای تأسف دارد که چگونه سرمایه مردم ایران در یک شرکت دولتی، بجای اینکه صرف تولید و سازندگی و در نهایت رفاه مردم شود؛ صرف ثروت اندوزی عده ای معدود در پستهای مدیریتی شده است !!!!!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس