استفئاء از رهبر معظم انقلاب درباره نشست و برخاست و ارتباط با پیروان فرقه ضاله بهائیت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری منتشر می شود.

به گزارش مشرق، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در قسمت استفتائات بخش احکام کافر نظر رهبر انقلاب درباره نشست و برخاست و رابطه با پیروان فرقه ضاله بهائیت را به شرح ذیل منتشر کرده است:

سئوال328:
1. معاشرت و همنشینی و دست دادن دانش ‏آموزان مسلمان با دانش آموزان پیرو فرقه گمراه بهائیت، اعم از این که دختر باشند یا پسر، مکلّف باشند یا غیر مکلّف، در داخل مدرسه یا خارج از آن، در دوران ابتدایی، متوسطه و پیش دانشگاهی، چه حکمی دارد؟

2. رفتار استادان و مربیان با دانش‏ آموزانی که بهایی بودن خود را آشکار می‏کنند و یا یقین داریم که بهایی هستند، چگونه باید باشد؟

3. استفاده از وسایلی که همه دانش‏آموزان از آنها استفاده می‏کنند مانند شیر آب آشامیدنی، شیر توالت و آفتابه آن، صابون و مانند آن، با این که علم به مرطوب بودن دست و بدن داریم، چه حکمی دارد؟

جواب: همه پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست هستند و در صورت تماس آنها با چیزى، مراعات مسائل طهارت در رابطه با آنها، نسبت به امورى که مشروط به طهارت است، واجب است. ولى رفتار مدیران و معلمان و مربیان با دانش ‏آموزان بهایى باید بر اساس مقررات قانونى و اخلاق اسلامى باشد.

سئوال 329:
خواهشمندیم تکلیف مؤمنین را در برخورد با فرقه گمراه بهائیت و آثار حضور پیروان آن در میان جامعه اسلامی، بیان فرمایید.

جواب: همه مؤمنین باید با حیله ‏ها و مفاسد فرقه گمراه بهائیت مقابله نموده و از انحراف و پیوستن دیگران به آن جلوگیرى کنند.

سئوال 330:
گاهی بعضی از پیروان فرقه گمراه بهائیت برای ما غذا یا چیز دیگری می ‏آورند، آیا استفاده از آنها برای ما جایز است؟

جواب: از هرگونه معاشرت با این فرقه ضالّه مضلّه، اجتناب نمایید.

سئوال 331:
بهائیان بسیاری در اینجا کنار ما زندگی می‏کنند که رفت و آمد زیادی در خانه‏های ما دارند. عده‏ای می‏گویند که بهایی‏ها نجس هستند و عده‏ای هم آنها را پاک می‏دانند. این گروه از بهایی‏ها اخلاق خوبی از خود آشکار می‏کنند، آیا آنها نجس هستند یا پاک؟

جواب:آنها نجس و دشمن دین و ایمانِ شما هستند، پس فرزندان عزیزم جدا از آنها بپرهیزید.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
  2 0
  دست بهائیها با اسرائیل ملعون در یک کاسه است
 • ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
  2 0
  بهائیت ضربه های زیادی به اسلام وارد کرده
 • ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
  0 0
  احسنت
 • ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
  1 0
  دهها ساله علمای اعلام کفر و نجاست و خروج از دین پیروان این فرقه ضاله و تشکیلات انگلیسی صهیونیستی رو اعلام کردن. ماشاءالله سواد هم که دارید برید بخونید آگاه بشید و ارتباطتون رو با اونا قطع کنید. دیگه هیچ عذری پذیرفته نیست.
 • ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
  1 0
  بهائیها دشمن مردم مسلمان ایران زمین هستند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس