برنامه «پایش» امشب با موضوع بررسی صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی به روی آنتن می‌رود.

به گزارش مشرق، برنامه «پایش» در ویژه برنامه‌های انتخاباتی خود، امشب نیز به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌پردازد و وعده‌های نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس را واکاوی می‌کند.

محمدجواد لاریجانی نماینده اسبق و موسس مرکز پژوهش‌های مجلس مهمان تلفنی این بخش برنامه پایش خواهد بود. در بخش‌های دیگر برنامه امشب، تحولات اقتصادی بازارهای ارز و طلا درگفتگوی با کار‌شناسان بررسی خواهد شد.

داوود علی نیکنام کارآفرین موفق در بخش صنعت نیز امشب با حضور در برنامه «پایش» تجربیات موفقیت خود را در اختیار بینندگان برنامه قرار می‌دهد. سوال نظرسنجی برنامه امشب نیز به این شرح است: در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کدام رفتار نامزد‌ها توجه و رای بیشتری جلب خواهد کرد؟ 1- تبلیغات انبوده 2- شفافیت دواطلبانه دارایی‌ها 3- وعده‌های بزرگ و پرشور. برای شرکت در این نظرسنجی از هم اکنون عدد گزینه مورد نظر را می‌توان به شماره پیامک 30000111 ارسال کرد.

برنامه «پایش» به تهیه کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس