کد خبر 538092
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۸

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در راستای ادامه عملیات نظامی خود به منظور متوقف ساختن تجاوز عربستان چندین مزدور این رژیم را به اسارت گرفتند.

به گزارش مشرق، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حین انجام عملیات پاکسازی صحرای میدی در استان حجه 8 تن از نظامیان مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را به اسارت گرفتند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان، با اجرای یک عملیات کمین منحصر به فرد در گذرگاه الخضراء در نجران، 5 خودروی نظامی ارتش رژیم سعودی را همراه با سرنشینان آن منهدم کردند.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن نیز با موشک زمین به زمین یک خودروی نظامی متجاوزان را در منطقه "الشاطری" در نزدیکی کرش در استان لحج منهدم کردند. 

و خبر دیگر اینکه جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به حملات خود به غیرنظامیان و زیرساختهای مناطق مختلف یمن ادامه دادند.

بر اساس این گزارش جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی دوبار فرودگاه بین المللی صنعا و یک مخزن آب در منطقه الکدره در سامع در استان تعز را هدف قرار دادند که در پی این حمله دو نفر به شهادت رسیده و شماری نیز زخمی شدند.

همچنین جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی پادگاه "العرقوب" و منطقه "الأعروش" در بخش "خولان" در صنعا را بمباران کردند.

جنگنده های ائتلاف متجاوز  سعودی تجمع عناصر مزدور این رژیم در استان لحج را هدف قرار دادند که در پی این حمله شماری از نطامیان که از نبردها با ارتش و کمیته‌های مردمی یمن فرار کرده بودند، کشته شدند.


منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس