جمعی از فعالان رسانه‌ای خطاب به شورای نگهبان تاکید کردند: از شما می‌خواهیم در دفاع از حق الناس و دورنگهداشتن مجلس از طمع مفسدان، در تائید صلاحیت مفسدین اقتصادی تجدید نظر کنید.

به گزارش مشرق، جمعی از جوانان فعال فرهنگی و رسانه ای کشور در نامه ای خطاب به شورای نگهبان نسبت به تائید صلاحیت برخی افراد محکوم به زمین خواری و متهمین مالی واکنش نشان داده و خواستار تجدید نظر شورای نگهبان شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

«دبیر و اعضای محترم شورای نگهبان قانون اساسی

سلام علیکم
همواره در طول حیات انقلاب اسلامی شورای محترم نگهبان از اولین خاکریزهای پاسداری از سلامت نظام اسلامی بوده و در فرایند انتخابات اخیر نیز بار دیگر قاطعانه در برابر نفوذ افراد ناصالح به فرایند انتخابات ایستادگی کرد. اما در روزهای اخیر اخباری منتشر شده است که گویا شورای نگهبان تحت تاثیر فشارهای بیرونی، صلاحیت برخی نمایندگان دارای پرونده با اتهام مفاسد مالی و حتی یک مورد دارای حکم قطعی محکومیت به زمین خواری را تایید کرده است.

جایگاه مجلس شورای اسلامی برای شما نیاز به یادآوری ندارد اما لازم می دانیم به خاطرتان بیاوریم کسی که به فساد و باج خواهی و زدوبند عادت کرده باشد، رای هم خواهد خرید و فرایند انتخابات را نیز آلوده خواهد کرد.

ما علاقمندان نظام و انقلاب از شما قویا می خواهیم در دفاع از حق الناس و دورنگهداشتن خانه ملت از طمع فاسدان و مفسدان، محکم و نفوذناپذیر باشید و ضمن تجدید نظر در تایید صلاحیت متهمان به فساد و مفسدان بی حیا، صاحبان نفوذ و فشار و پادرمیانی کننده به نفع مفسدان را رسوا سازید و بدانید، مفسدان باتجربه، اگر از غربال شورای نگهبان رد شوند، از غربال اعتبارنامه نیز به راحتی عبور خواهند کرد.

تقی دژاکام
امیرحسن دهقانی
امیرابراهیم رسولی
فرشاد مهدی پور
محسن مهدیان
ایمان شمسایی
محمدصالح مفتاح
محمدرضا باقری
الیاس قنبری
محمد قادری
عبدالمطهر محمدخانی
امیرسیاح
محمد مهدی رحیمی
روح الله رجایی
مجتبی توانگر
حمیدرضا غلامزاده
اسماعیل سلطنت پور
مسعود ندافان
مجید فضائلی
محمد آرمند
مرتضی خلفی زاده
روح الله چهره افروز
سیدشهاب الدین واجدی
صادق وفایی نیکو
علیرضا نائینی
امیر ثابتی
محمد پورغلامی
سمیه عظیمی
رامین طهماسبی
سعید ساداتی
سیدمیلاد ناظمی
کوروش کمره ای»

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس