کد خبر 52696
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۰

علی فتح الله زاده از حل مشکل سقف قرارداد ها خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از خبرآنلاین، فتح الله زاده که به برنامه ورزش از نگاه دو رفته ، در بخشی از حرف هایش درباره سقف قراردادها گفت:« حالا ما این هفته دیداری با آقای عزیز محمدی خواهیم داشت و یکسری رایزنی ها در این باره داشتیم. بحث مان را در این هفته هم ادامه می دهیم تا مشکل را حل کنیم.ما حتی بر سر استفاده از دروازه بان خارجی هم حرف زدیم که انشالله آزاد بشود.

دیگر مهمان این برنامه هم محمد حسن انصاری فرد بود . مدیر راه آهن که تیمش غرق در مشکلات مالی است هم درباره ماجرای سقف قراردادها گفت:«یکسری باشگاه صنعتی هستند که پول زیادی هم دارند. بروید ببینید تیم های صنعتی ، سالی چقدر می گیرند اما به تیمی مثل ما سالی 2 میلیارد نمی دهند. دولت و مجلس باید تکلیف را مشخص کنند که فوتبال را می خواهند یا نمی خواهند. نمی شود برای بازیکنی که سال قبل 700 میلیون گرفته ، امسال 350 میلیون بدهیم. تازه این قراردادها را هم می شود با هزار راه فرار حل کرد.»

همچنین عزیز محمدی هم درباره اصرار برای اجرای سقف گفت:« این مصوبه مجلس است و قانونی که باید اجرا شود. دولت دیگر نمی تواند در ورزش قهرمانی هزینه کند. 20 بازیکن از فصل قبل هستند که سقف را رعایت نکردند. ما امسال همه حواس مان هست تا مطمئن بشویم آنها به اندازه سقف ، پول می گیرند و بعد برای شان کارت بازی صادر می کنیم.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس