عمو « فیتیله ای» گفت: متاسفانه دیگر برنامه ای با عنوان « فیتیله» نخواهیم داشت چرا که با توجه به اتفاقات پیش آمده و محدودیت هایی که باید در آن لحاظ شود دیگر نه برای بچه ها جذاب خواهد بود و نه ما می توانیم این گونه آن را تولید کنیم.

به گزارش مشرق، علی فروتن یکی از عموهای فیتیله‌ای در خصوص تولید برنامه جدید فیتیله‌ای ها برای شبکه کودک گفت: تصمیم داریم برنامه‌ای  را برای شبکه کودک آماده کنیم که در حال حاضر طرح اولیه برنامه را برای مدیران شبکه فرستادیم اما هنوز مشخص نیست که این طرح تایید شود یا ما بتوانیم به نتیجه برسیم.

وی ادامه داد: باز هم هر سه عموهای فیتیله ای در این برنامه خواهیم بود و شاید چهره های جدیدی به آن اضافه شوند، اما نه نام این برنامه و نه روند آن مانند «فیتیله» نیست و کاملا متفاوت است.

فروتن در خصوص بازتولید «فیتیله» گفت: متاسفانه دیگر برنامه ای با عنوان « فیتیله» نخواهیم داشت چرا که با توجه به اتفاقات پیش آمده و محدودیت هایی که باید در آن لحاظ شود دیگر نه برای بچه ها جذاب خواهد بود و نه ما می توانیم این گونه آن را تولید کنیم.

وی در خصوص وضعیت گروه فیتیله ای ها برای بازگشت به تلویزیون افزود: خدا را شکر مشکل گروه «فیتیله ای ها» برای حضور در رسانه ملی خیلی وقت است که حل شده است و ما این روزها به فکر کار جدیدمان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: هنوز برای کار جدیدمان نامی در نظر نگرفته ایم اما می توانم بگویم که این برنامه کاملا با «فیتیله» فرق می کند و رویکرد دیگری برای بچه ها دارد و خبر قطعی شدن ساخت آن را تا هفته آینده اعلام می کنیم.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • محسن از اصفهان ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
  1 0
  حیف 20 سال عمری که در صدا و سیما به باد دادید.
 • رضا از آذربایحان ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
  1 0
  توهین کردید اینم جوابشه
 • ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
  1 0
  صد حیف
 • تبریزلی ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
  2 0
  کاش رگ گردن بعضی از همشهریانم برای اینهمه شیعه کشی عثمانی ها تاتارها وچچن ها در عراق و سوریه هم اینقدر باد میکرد...این جواب سالها لباس خر وگاو حیوان پوشیدن وزیر پرژکتور عرق کردن وخنداندن بچه های ماست...جانم فدای ایران
 • ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
  0 0
  کارشون اشتباه بود واقعا ایا نمیدونستند چه توهین بزرگی میکنند ضرب الامثل اسکاتلندی میگه سرمای یک ساعته گرمای هفتاد ساله را بر باد میدهد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس