به دلیل قطعی گازو تعطیلی کوره‌ها، از ۱۶ روز پیش تولید در سیمان سپاهان اصفهان به طور کامل متوقف شده است.

به گزارش مشرق ، از ۱۶ روز پیش به علت قطعی گاز، تولید در سه کوره سیمان سپاهان متوقف شده است.

از قرار معلوم، به دنبال توقف تولید، ارائه غذای گرم به کارگران و اضافه کاری آن‌ها قطع شده و ساعات کاری۱۲۰۰ نفر پرسنل این شرکت یک ساعت و نیم کاهش یافته است.

علاوه بر این، کارگران شیفت عصر به دلیل توقف تولید، به شیفت یک یا‌‌‌ همان شیفت صبح منتقل شده‌اند.

در همین رابطه «احسنی مقدم»، معاونت منابع انسانی شرکت سیمان سپاهان ضمن تایید این خبر در رابطه با علت قطعی گاز به خبرنگار ایلنا گفت: شرکت گاز علت اصلی قطع گاز را افت فشار اعلام کرده اما علاوه بر این، یکی از دلایل این قطعی، بدهی‌های معوقه کارخانه به شرکت گاز است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی مدیریت این شرکت بین گزینه‌های بد و بد‌تر، بهترین گزینه را انتخاب کرده است افزود: خوشبختانه با وجود توقف تولید، تعدیل نیرو نداشته‌ایم اما ناچار شده‌ایم، ساعات کاری کارگران را کاهش داده و اضافه کاری‌ها را لغو کنیم.

وی در ادامه از دریافت نامه اخطار نهایی شرکت گاز در ۲۹ آذر خبرداد و گفت در این اخطاریه آمده است: در صورت عدم پرداخت بخشی از بدهی که بالغ بر دومیلیار تومان است، گاز گرمایشی کارخانه نیز به زودی قطع خواهد شد.

احسنی مقدم در پایان گفت: اگر دولت از کارخانه سیمان سپاهان حمایت نکند، در آینده نزدیک شاهد تعطیلی کامل این واحد تولیدی خواهیم بود.منبع:ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس