کد خبر 511298
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶

«سیلوان شالوم» وزیر امور داخلی در اراضی اشغالی و یکی از اعضای ارشد کابینه بنیامین نتانیاهو به دنبال جنجال و اتهام‌ها بر سر «سوءرفتار جنسی»،‌ استعفای خود را اعلام کرد.

به گزارش مشرق، «سیلوان شالوم» وزیر امور داخلی در اراضی اشغالی به دنبال جنجال بر سر اتهام‌های جنسی به او،‌ استعفای خود را اعلام کرد.

در ادامه جنجال‌ها و اتهام‌ها درباره «سوءرفتار جنسی» عضور ارشد و وزیر کابینه رژیم صهیونیستی، این شخصیت نزدیک به بنیامین نتانیاهو امروز یکشنبه از سمت خود استعفا داد.

به گزارش جروزالم پست، «سیلوان شالوم» وزیر امور داخلی در اراضی اشغالی گفته است که به دلیل این اتهام‌‎ها و شرایط سختی که برای او و خانواده‌اش ایجاد شده،‌ از عضویت در پارلمان رژیم صهیونیستی استعفا می‌دهد.

استعفای این عضو ارشد کابینه نتانیاهو و عضو حزب لیکود در حالی انجام شده که قرار است جای او را در پارلمان «امیر اوهانا» عضو دیگر هم حزبی اش بگیرد.

هفته گذشته بود که رسانه‌های صهیونیستی گزارش داده بودند که چندین زن گفته بودند که «سیلوان شالوم» آنها را مورد آزار جنسی قرار داده و تعدادی از آنها هم بر آمادگی خود برای شکایت به دادگاه تاکید کرده بودند.


منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس