فرمانده کل سپاه گفت: آحاد پاسداران به‌عنوان سرپرست خانواده باید در وحله اول به امور فرهنگی و صیانت فکری - اخلاقی خانواده‌های خود بپردازند.

به گزارش مشرق، آیین رونمایی از محصولات جدید سازمان فرهنگی خانواده پاسداران با حضور سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین، در مجموعه الغدیر ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

سرلشکر جعفری در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش مسئولین و کارکنان سازمان فرهنگی خانواده با مهم ارزیابی کردن مبحث خانواده خواستار توجه بیشتر آحاد پاسداران به موضوع خانواده شد.

وی افزود: آحاد پاسداران به‌عنوان سرپرست خانواده باید در وحله اول به امور فرهنگی و صیانت فکری - اخلاقی خانواده‌های خود بپردازند و در مراحل بعدی با توجه به اهمیتی که سازمان سپاه برای مسائل فرهنگی، اخلاقی، دینی و ارزش‌های انقلابی قائل است این مهم را با منش و روش پسندیده خود و خانواده در سطح جامعه ترویج کنند.

فرمانده کل سپاه ابتکار سازمان فرهنگی خانواده در پرداختن به موضوعات احکام اسلامی و فقهی در سطح جامعه را ابتکار خوب و شایسته تقدیر دانست.

وی با بیان اینکه در ابتدای راه و کار فرهنگی با رویکرد جدید هستیم، تصریح کرد: امیدواریم با تلاش همکاران سازمان فرهنگی خانواده یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که رسیدگی به امور فرهنگی خانواده پاسداران است، را مرتفع کنیم.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین زنگنه مسئول سازمان فرهنگی خانواده پاسداران سپاه در گزارشی کوتاه به معرفی محصولات جدید فرهنگی این سازمان پرداخت.

در این مراسم مجموعه محصولات فرهنگی و چند رسانه ای شامل "کتاب احکام ویژه بانوان"، "کتاب احکام ویژه نوجوانان و جوانان"، "نرم افزار سبک زندگی"، "بازی زی"، "نرم افزار شمیم" و سایت های shamiim.ir و ashenatv.ir رونمایی شد.
منبع: دفاع پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس