کد خبر 507394
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قلعه‌نویی شناخت کاملی از تیم ما دارد، اما امیدوارم بعد از بازی با استقلال موفقیت‌های این مربی شروع شود.

به گزارش مشرق، پرویز مظلومی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در مورد وضعیت تیمش، گفت: بدون شک بازی سختی در پیش داریم. جایگا‌ه‌مان در جدول را راحت به دست نیاوردیم. به دنبال ارائه یک بازی به دور از حاشیه هستیم تا بتوانیم به وضعیت خوبی برسیم و مردمی که در بیرون و داخل ورزشگاه هستند از دیدن بازی لذت ببرند.

وی افزود: محروم نداریم اما میثم مجیدی و خرسندنیا مصدوم هستند که آنها را به همراه نیاوردیم.

سرمربی استقلال تهران گفت: خوشحالم به تبریز آمدم این شهر خاطرات خوبی برایم داشته است. از تراکتورسازی به تیم ملی رفتم خیلی خوشحالم در این تیم حضور دارم. خیلی وضعیتم اینجا خوب است با تراکتورسازی فینالیست جام حذفی شدم  و برای این تیم همیشه بهترین‌ها را آرزو کردم. بدون شک یک امتیاز برای ما بهتر از این است که بدون امتیاز به خانه بازگردیم.

سرمربی استقلال یادآور شد: هوای تبریز خوب است و تهران هم همین شرایط را دارد امیدوارم بارش نداشته باشیم، البته بارش هم رحمت الهی است و بازیکنان در زمین گرم می‌شوند و سرما بیشتر برای ما روی نیمکت است. امیدوارم حضور هواداران در ورزشگاه باعث زیبا تر شدن بازی شود.

مظلومی در مورد شناخت قلعه‌نویی از استقلال یاد آور شد: صدر در صد قلعه‌نویی از تیم ما شناخت دارد ،خود شما هم از تیم ما شناخت دارید. نمی‌توانیم شناخت قلعه‌نویی از تیم را کتمان کنیم. سعی می‌کنیم بازیکنان را طوری ارنج کنیم تا شرایط خوبی داشته باشند. مهمان هستم و در بازی فردا هیچ مشکلی با کسی نداریم. افرادی که روزی برای استقلال زحمت کشیدند مورد احترام من هستند. ممکن است تراکتورسازی از لحاظ روحی شاید شرایط بهتری پیدا کرده باشد. مربی در 2 جلسه نمی‌تواند کار خاصی کند امیدوارم او از بازی بعدی به موفقیت برسد.

وی در مورد حضور کمرنگ هواداران در ورزشگاه تصریح کرد: حضور کمرنگ هواداران چند دلیل دارد؛ کیفیت بازی‌ها کمی پائین آمده است. نتایج تیم ملی هم روی این مسئله تاثیر دارد. حواشی خیلی مهم است اگر حاشیه نباشد مردم استقبال می‌کنند. تعطیلات لیگ هم مردم را از فوتبال دور می‌کند تا تنور لیگ داغ می‌شود مردم از فوتبال دور می‌شوند. هیچ جای دنیا لیگ 2 هفته یک‌بار تعطیل نمی‌شود. بدترین روزها و ساعات هفته را برای بازی در نظر می‌گیرند. دانش آموز، کارمند و کارگر روز یکشنبه ساعت 14 نمی‌تواند به ورزشگاه بیاید. تمام دنیا روز تعطیل به ورزشگاه می‌آیند و فوتبال با حضور مردم زنده است. برنامه ما طوری است که با شرایط تیم ملی خودمان را تنظیم می‌کنیم و این مسئله به فوتبال باشگاهی لطمه می‌زند چند سال قبل یکی از کارشناسان آسیا آمد و گفت ما کاری می‌کنیم مردم جذب شوند اما شما کاری می‌کنید که مردم جذب نشوند. به هر حال باید شرایط را طوری پیش ببریم که هواداران شور بیشتری برای حضور در ورزشگاه داشته باشند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس