کد خبر 504945
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸

مدیر رادیو ایران از برنامه ریزی برای ۲ برنامه طنز «رادیو جمعه» و «کوی نشاط» که قرار است بعد از ماه صفر پخش شوند واینکه سری جدید این برنامه ها هویت مستقلی دارند، سخن گفت.

به گزارش مشرق، بهنام احمدپور درباره برنامه های جدیدی که قرار است به جای برنامه‌های طنز و پرطرفدار «جمعه ایرانی» و «کوی نشاط» از رادیو ایران پخش شوند، گفت: «رادیو جمعه» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان به جای برنامه «جمعه ایرانی» بعد از ماه صفر روی آنتن خواهد رفت و «کوی نشاط» هم با تغییراتی به کار خود ادامه می دهد.

وی ادامه داد: «رادیو جمعه» برنامه ای متفاوت با «جمعه ایرانی» است که هنرمندان و عوامل آن هم متفاوت خواهند بود با این حال هر کدام از هنرمندان «جمعه ایرانی» که تمایل داشته باشند، می توانند در این برنامه حضور پیدا کنند. ما از تهیه کننده «رادیو جمعه» هم خواستیم با توجه به شرایط برنامه به سراغ هنرمندان «جمعه ایرانی» برود، پیش از این هم اعلام کرده بودیم که هیچ یک از این هنرمندان و حتی شخص سعید توکل تهیه کننده برنامه مشکلی برای همکاری با رادیو ایران ندارند.

مدیر رادیو ایران با اشاره به برنامه «کوی نشاط» که قرار است بعد از ماه صفر با تهیه کننده دیگری روی آنتن برود، عنوان کرد: تهیه کنندگی این برنامه را مهدی ساعی بر عهده دارد و در این برنامه تعدادی از هنرمندان سابق هم حضور خواهند داشت و به همکاری خود ادامه می دهند. تهیه کننده برای حضور هنرمندان جدید نیز برنامه ریزی کرده است. با این حال این دو برنامه هویت جدیدی دارند و نباید با برنامه های قبلی مقایسه شوند.

وی درباره اینکه چقدر این برنامه ها می توانند مخاطبان را به خود جذب کنند و نشاط آفرین باشند، یادآور شد: این برنامه های جدید از متن ها و موسیقی های متفاوتی برخوردار هستند. با این حال هم اکنون نمی توان میزان موفقیت آنها را پیش بینی کرد. ساعی و قدوسیان تلاش کردند که در برنامه های جدید فضای مفرحی را برای شنوندگان فراهم کنند اما نمی توان فضاوت کرد که این برنامه ها در همان ابتدا با استقبال خوبی مواجه خواهند شد یا خیر.

مدیر رادیو ایران درباره تغییرات و حذف عوامل برنامه های «کوی نشاط» و «جمعه ایرانی» که با استقبال مخاطبان همراه بوده اند و مواجهه با ریسک این تغییرات عنوان کرد: کار رسانه ای از ریسک برخوردار است و اگر قرار باشد ریسک نکنیم همه عناصر و برنامه ها باید به صورت همان چیزی که در ۷۰ سال پیش در رادیو وجود داشتند باقی می ماندند.

احمدپور در پایان گفت: آنچنان که پیش از این گفته شد تغییرات در «جمعه ایرانی» مورد علاقه ما نبود بلکه اقتضائات حرفه ای کار چنین شرایطی را پیش آورد. درمورد برنامه «کوی نشاط» هم خود آقای امیرعباس اشرف تهیه کننده برنامه به شبکه رادیویی دیگری منتقل شد. به هرحال شبکه از کسانی که در حوزه طنز کار می کنند انتظاراتی دارد که باید لحاظ شود.


منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس