کد خبر 500609
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

قرارداد سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن به مدت 5 سال تمدید شد.

به گزارش مشرق، تارتار که در اواسط فصل جاری هدایت زردپوشان را برعهده گرفته پس از جلسه‌ای که با علیرضا رحیمی داشت قرارداد 5 ساله خود را منعقد کرد. وی تا پایان فصل 1399-1400 در این تیم حضور خواهد داشت.

مهدی تارتار در خصوص تمدید قراردادش اظهار داشت: اولین روزی که به باشگاه رفتم و با آقای رحیمی جلسه داشتم به من گفتند اگر برای یک فصل به اینجا آمده ای بهتر است مذاکره نکنیم. همان جا هم قرار شد من برنامه 5 ساله ام را به باشگاه بدهم و باشگاه هم برنامه خود را آماده کرده بود. وقتی دیدیم شرایط فراهم است تا پایان فصل 1399-1400 قراردادم را تمدید کردم و از اعتماد آقای رحیمی، هیات مدیره و مالک باشگاه ممنونم و پاسخ اعتماد آنها را خواهم داد.

وی ادامه داد: ما مربیان در ایران با برنامه های موقت و کوتاه مدت وارد باشگاهها می شویم و باصطلاح همیشه ساک‌مان را روی دوش مان نگه می داریم. اگر همه باشگاهها مانند راه آهن برنامه بلند مدت داشته باشند من مربی هم با آرامش بیشتر و بهتر تصمیم می گیرم و این به نفع فوتبال ماست.

تارتار افزود: خوشبختانه آقای رحیمی یک مدیر فوتبالی و کاربلد است و مدیریت کلان باشگاه هم همین تفکر حرفه ای را دنبال می کنند و کار کردن در چنین مجموعه ای لذتبخش است. اینکه مثلا پس از مصدومیت محسن ایران نژاد قرارداد او یک فصل دیگر تمدید می شود یا از من برنامه بلند مدت می‌خواهند و قرارداد 5 ساله می‌بندند نشان از حاکم بودن تفکر حرفه ای است و از این بابت خوشحالم.

سرمربی راه آهن یزدان درخصوص نتایج این تیم و برنامه اش برای نیم فصل هم گفت: نتایج خوب نبوده و تیمی که نتیجه نگیرد همه در ناکامی آن سهیم هستیم اما ان‌شاالله با همدلی و رفاقت و تلاش بیشتر در ادامه بتوانیم موفق باشیم. فعلا تمرکزمان روی بازی های باقیمانده تا نیم فصل است و آن زمان برای تقویت تیم تصمیم خواهیم گرفت.


منبع: سایت باشگاه راه‌آهن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس