کد خبر 498632
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳

سرمربی پرتغالی تیم تراکتورسازی که برای دریافت طلبش از این باشگاه شکایت کرده است، می‌گوید که تمام تلاش خود را خواهد کرد تا از این تیم امتیازی کسر نشود.

به گزارش مشرق، تونی اولیویرا درباره اظهارنظر منتشر شده‌ای از خودش مبنی بر اینکه «از تراکتورسازی شکایت کرده‌ام و اگر طی یکی دو هفته آینده باشگاه تراکتورسازی مدارکی دال بر پرداخت بدهی‌هایم به کمیته استیناف ارائه ندهد، شش امتیاز از تراکتورسازی کسر خواهد شد»، واکنش نشان داده است.

سرمربی پرتغالی تراکتورسازی در خصوص این اظهارنظر به سایت رسمی این باشگاه گفت: پس از کنفرانس خبری روز گذشته (جمعه) یکی از خبرنگاران خطاب به من گفت که تو پول‌پرست هستی و به خاطر پول در تراکتورسازی مانده‌ای و من هم پاسخ او را دادم.

اولیویرا درباره اینکه چه پاسخی به این اظهارنظر داده است، اظهار داشت: به او گفتم که من بابت حضورم در تراکتورسازی از چهار سال قبل طلبکار هستم و اگر پول‌پرست بودم قبل از اینکه پولم را بگیرم بارها برای هدایت این تیم به تبریز نمی‌آمدم.

وی ادامه داد: من آن زمان برای دریافت پولم از تراکتورسازی شکایتی داشتم که از باشگاه پیگیر بودم تا این مشکل را حل کنیم تا فیفا رأی به کسر شش امتیاز از تراکتورسازی ندهد و برای رفع این مشکل تمامی تلاشم را به کار گرفتم.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس