سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: سرمربی جدید تیم ملی اکثر بازیکنان را می‌شناسد و ملی‌پوشان را به اسم کوچک صدا می‌زد.

به گزارش مشرق، امیر خوش‌خبر درمورد زمان حضور رائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی والیبال در ایران اظهار داشت: مصاحبه‌هایی که این روزها از لوزانو در رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود طبیعی است، چراکه به هر حال وی در شرایط کنونی سرمربی یک تیم باشگاهی است و باید روی تیمش تمرکز کند.

وی ادامه داد: لوزانو با توجه به بازیکنان متوسطی که در تیم رادوم در اختیار دارد، اما نتایج خوبی کسب کرده است و دوست ندارد در شرایط کنونی با مطرح کردن برخی صحبت‌ها تمرکز تیم و بازیکنانش را از بین ببرد، اما باید بگویم که وی از مدت‌ها قلب فکرش در والیبال ایران بوده است.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: لوزانو حتی لیگ برتر ایران را هم زیرنظر دارد و ملی‌پوشان ایران را به اسم کوچک صدا می‌زد که این موضوع نشان از شناخت بالای وی از والیبال ایران است. لوزانو با توجه به اینکه فعلاً با باشگاه رادوم قرارداد دارد باید به تعهداتش با این باشگاه عمل کند و مجبور است برخی حرف‌ها را مطرح کند.

خوش‌خبر با بیان اینکه لوزانو یک روانشناس قدرتمند است، عنوان کرد: مطرح کردن برخی‌ حرف ها در شرایط کنونی از طرف لوزانو به نوعی مدیریت و روانشناسی است، چراکه با این کار تمرکز خودش و بازیکنانش بهم نمی‌خورد و می‌تواند در تیم باشگاهی‌اش هم موفق باشد.

این مربی آرژانتینی 25 فروردین ماه برای شروع رسمی کارش به ایران خواهد آمد. وی در تاریخ 30 آذر برای امضا و نهایی کردن قراردادش به تهران می‌آید. همچنین قرار است در این تاریخ درمورد جزئیات قرارداد و حتی انتخاب دستیار ایرانی هم با مسئولان فدراسیون مذاکره کند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس