در سال 2010، بی‌بی‌سی و رسانه‌های اسراییلی، از دستگیری یک حلقه بزرگ قاچاق اعضای بدن در اسراییل خبر دادند. یکی از دستگیرشدگان، ژنرال بازنشسته ارتش صهیونیستی و دارنده مدال افتخار جنگ یوم کیپور، معیر زَمیر، بود. مردان جوان زیادی از روستاهای فلسطینی دزدیده می‌شدند و پنج روز بعد پیکر بی‌جان آنها با شکاف‌های عمیق دوخته‌شده روی بدنشان به خانواده‌ها بازگردانده می‌شد.

گروه بین‌الملل مشرق - نماینده دولت خودگردان فلسطین در سازمان ملل، ریاض منصور، در نامه‌ای به نماینده بریتانیا در سازمان ملل و رییس کنونی شورای امنیت، متیو رایکرافت، از سرقت و قاچاق اعضای بدن فلسطینی‌های کشته شده در جریان قیام قدس توسط سربازان و شهرک‌نشینان صهیونیست خبر داد (4 نوامبر).

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن

«بعد از بازگرداندن جنازه‌ فلسطینی‌های کشته‌شده در ماه اکتبر توسط نیروهای اشغالگر و در پی معاینات پزشکی، گزارش شده که جنازه‌های برگردانده‌شده فاقد قرنیه و بعضی دیگر از اعضای بدن هستند.»


فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
ریاض منصور؛ نماینده فلسطین در سازمان ملل

منصور اضافه کرد که این مساله تاییدگر گزارش‌هایی است که از قبل در این باره وجود داشته است. سفیر صهیونیست‌ها در سازمان ملل، دنی دنون، با نوشتن نامه‌ای خطاب به بان کی مون، خواستار آن شد که دبیرکل آن چه را که او «یهودستیزی» آشکار فلسطینی‌هاست، محکوم کند:

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
دَنی دنون؛ نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل

«یهودستیزی جایی در تالارهای سازمان ملل ندارد و باید نکوهش شود. از شما می‌خواهم که این اظهارات شوم را رد کنید و اتهام‌زنی مستمر فلسطینی‌ها را محکوم نمایید.»

ما نگاهی به تاریخ همین یکی دو دهه اخیر، به سادگی معلوم می‌شود که حربه مستعمل یهودستیزی دیگر به کار ماله‌کشی بر جنایات رژیم نامشروع صهیونیستی نمی‌آید.

سابقه اجمالی کاسبان جنازه

در اکتبر 2004، بی‌بی‌سی گزارش داد که «گدالیا تاوبر»، یک افسر سابق پلیس اسراییل، و شریکش ایوان بونیفاسیو داسیلوا، افسر پلیس بازنشسته برزیلی، به جرم مشارکت در قاچاق اعضای بدن در برزیل دستگیر شدند. آن‌ها کار تهیه ویزا و بلیت را برای اهداکنندگان اعضاء برای سفر به آمریکای جنوبی، برای انجام عمل جراحی پیوند، انجام می‌دادند.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
گدالیا تاوبر در چنگ پلیس برزیل

به گزارش روزنامه‌های برزیلی، تاوبر در دادگاه رسیدگی‌کننده گفت که اسراییل پیوند اعضاء برای شهروندان رژیم صهیونیستی را در کشورهای دیگر، به ویژه آمریکای جنوبی، تامین مالی می‌کند، و این کار از طریق وزارت سلامت این رژیم صورت می گیرد:

«حکومت اسراییل از قاچاق اعضای بدن برای بیماران درون این رژیم آگاه است و از طریق چهار طرح درمانی بابت این پیوندها پول پرداخت می‌کند.»

در سال 2007، ترکیه پروفسور «زکی شاپیرا» اسراییلی را که مظنون به دست داشتن در بازار سیاه اعضای بدن بود، در یک بیمارستان خصوصی در استانبول دستگیر کرد. او با شبکه یک جراح معروف ترک به نام «یوسف سونمز» کار می‌کرد که خبر دستگیری او یکی از جنجال‌های بزرگ چند سال اخیر ترکیه بوده است. همچنین در همین ارتباط یک اسراییلی دیگر به نام «موشه هارل» نیز دستگیر شد. جراحی‌های غیرقانونی این حلقه بزرگ در کلینیکی به نام «مدیکوس» در شهر پریستینای کووزوو انجام می‌گرفت.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
یوسف سونمز؛ سرجراح باند قاچاق کلیه کوزوو

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
موشه هارل؛ سردسته باند

در سال 2010، بی‌بی‌سی و رسانه‌های اسراییلی، از دستگیری یک حلقه بزرگ قاچاق اعضای بدن در اسراییل خبر دادند. یکی از دستگیرشدگان، ژنرال بازنشسته ارتش صهیونیستی، و دارنده مدال افتخار جنگ یوم کیپور، معیر زَمیر، بود.

رسوایی اسراییلی در روزنامه سوئدی

اما یکی از اولین و جامع‌ترین گزارش‌ها درباره دزدیدن اعضای بدن شهدای فلسطینی توسط صهیونیست‌ها، توسط خبرنگار مستقل سوئدی، «دانلد بوستروم»، تهیه و در روزنامه محبوب سوئد، «آفتونبلات» به چاپ رسید.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
دانلد بوستروم؛ خبرنگار مشهور سوئدی

عنوان این گزارش چنین بود: «آن‌ها اعضای بدن پسران ما را به تاراج می‌برند.» بوستروم به قصد بررسی ادعاهای کارکنان سازمان ملل درباره دزدیدن اعضای بدن توسط اسراییلی‌ها به مناطق اشغالی سفر کرد. او در این گزارش، ماجرای «بلال احمد غانم»، جوان 19 ساله فلسطینی را مطرح کرد که در حمله اسراییلی‌ها به روستای اماتین در کرانه باختری در سال 1991 کشته شد. خود بوستروم به عنوان خبرنگار در این صحنه حضور داشت. وقتی اسراییلی‌ها وارد روستا شدند، او را که در درگاه خانه پدرش ایستاده بود، هدف قرار دادند. اسراییلی‌ها به جای تحویل جنازه او به خانواده‌اش، بلافاصله او را با بالگردی که گویی برای همین کار آماده کرده بودند، به جایی نامعلوم انتقال دادند. یک هفته بعد، جنازه بلال را با شکافی عمیق دوخته شده‌ای از گردن تا ناف او تحویل خانواده‌اش دادند. به گفته برادر او، جلال احمد، واضح بود که هیچ چیزی در درون حفره شکم برادرش نبود و همه دندان‌های او را هم کشیده بودند.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن


در آن سال مردان جوان فلسطینی دیگری هم مورد این این غارتِ نوین قرار گرفتند، در سالی که از اتفاق این رژیم با کمبود عضو برای پیوند رو به رو بود. بوستروم نوشت که همزمان با این «کارزار اعضای بدن»، مردان جوان زیادی از روستاهای فلسطینی دزدیده می‌شدند و پنج روز بعد پیکر بی‌جان آنها با شکاف‌های عمیق دوخته‌شده روی بدنشان به خانواده‌ها بازگردانده می‌شد.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن

مقامات صهیونیست به شدت به چاپ این گزارش (که در سال 2009 منتشر شد)، تاختند و طبق معمول آن را مصداق بارز «یهودی‌ستیزی» خواندند. بنیامین نتانیاهو که در آن زمان هم نخست وزیر این رژیم بود، مدعی شد:

«ما از حکومت سوئد انتظار عذرخواهی نداریم. ما محکومیت می‌خواهیم.»

حکومت سوئد البته این درخواست را رد کرد و بر آزادی مطبوعات در کشورش تاکید کرد.

اذعان صهیونیست‌ها به دزدی از جنازه‌ها

در مصاحبه‌ای منتشر شده از «یهودا هیس»، رییس اسبق مؤسسه تحقیقات جنایی ال. گریننبرگ در رژیم صهیونیستی (معروف به مؤسسه ابوکبیر)، او اعتراف کرد که کارکنان مؤسسه بدون رضایت خانواده‌های صاحب‌جنازه‌ها، پوست، قرنیه و استخوان‌های کارگران اسراییلی، فلسطینی و خارجی را برمی‌داشتند.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
یهودا هیس؛ مدیر سابق موسسه تحقیقات جنایی

در سال 1968، یک مرد اسراییلی به نام «آوراهام صداقت»، به دلیل سکته قلبی مرد. وقتی جنازه او را تحویل خانواده اش دادند، یک بانداژ بزرگ روی قفسه سینه او بود که طبعا برای کسی که سکته کرده، عجیب بود. آن ها فهمیدند که در بیمارستان قفسه سینه میّت شکافته شده است و قلب او را درآورده اند. این همزمان با انتشار خبر اولین پیوند موفق قلب توسط رژیم صهیونیستی بود. خانواده او به بیمارستان اعتراض کردند و بیمارستان علی رغم انکار اولیه، در نهایت به این امر اعتراف کرد و مدعی شد که طبق قوانین اسراییل برداشتن اعضای بدن جنازه بدون رضایت خانواده مجاز است.


خاخام های جنازه خوار

در سال 2009، در جریان تحقیقات اف‌بی‌آی درباره پول شویی و ارتشاء در آمریکا، 44 نفر از جمله 5 خاخام دستگیر شدند. در جریان این تحقیقات یک حلقه بزرگ قاچاق اعضاء بدن کشف شد. یکی از خاخام‌های دستگیرشده اقرار کرد که 10 سال در تجارت اعضای داخلی بدن انسان، به ویژه کلیه، دست داشته است. او به افراد فقیر پیشنهادی بین 2000 تا 10.000 دلار برای هر کلیه می‌داد، در حالی که همان کلیه را در امریکا دست کم 180.000 دلار می‌فروخت. اسم این خاخام، «لِوی روزنباوم» بود که در جولای 2009 بازداشت شد.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
خاخام لوی روزنباوم؛ قلوه فروش!

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن

روزنباوم یک آدم میانی در «مافیای کلیه» بود که شامل دکترها در اسراییل، یک شبکه جهانی شکارچیان اعضاء و دلال‌هایی می‌شد که بیماران و اهداءکنندگان را به پزشکانی وصل می‌کردند که عمل پیوند را انجام می‌دادند. این واقعیت را «نانسی شِپِر-هیوز»، موسس بنیاد «نظارت بر اعضای بدن» افشاء کرد که سال‌ها روی مساله قاچاق اعضای بدن مطالعه می‌کند.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
خانم نانسی شپر-هیوز

او معتقد است که تجارت اعضای بدن عمدتا توسط تاجران به ظاهر محترمی اداره می‌شود که اتفاقا پول‌های کلانی خرج خیریه‌ها می‌کنند. به گفته او (که مدعی است ده سال عملکرد روزنباوم را زیر نظر داشته)، این خاخام با مجموعه‌ای از پزشکان مرکزی پزشکی در حومه تل آویو کار می‌کند که به بیماران متقاضی دریافت عضو، این انتخاب را می‌داد که محل انجام پیوند را خود تعیین کنند. یکی از اسراییلی‌هایی که از این شبکه کلیه دریافت کرده بود، به هیوز گفت که روزنباوم "به لحاظ مذهبی بسیار ارتدوکس، ولی شوخ و شنگ و کمی بی‌ادب بود. او عاشق جوک‌های رکیک بود.»

هیوز در همان زمان دستگیری این شبکه، مافیای زیرزمینی اعضای بدن را همچون هرمی ترسیم کرد که دست کم سه کشور در هر پیوند عضو قاچاق، دخیل هستند:

«تشکیلات غیرقانونی در اسراییل مستقر است. اهداکنندگان از کشورهای فقیری چون مولداوی، رومانی، چین و دیگر مناطق شناسایی می‌شوند. اعمال جراحی در چند کشور انجام می‌گیرد. مثلا مدتی محل این عمل‌ها کشور ترکیه بود. افرادی مثل روزنباوم در آمریکا با شبکه‌ای از پرستاران کار می‌کردند که هماهنگی‌های لازم را برایش انجام می‌دادند.»

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن

بنا به تحقیقات موسسه خانم هیوز، قرنیه‌های برداشت شده در بیمارستان عمومی برای پیوند قرنیه استفاده می‌شوند، ولی بافت پوست، در یک بانک ویژه پوست که توسط ارتش ایجاد شده برای پیوند روی سربازانی که دچار آسیب پوستی می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گفتنی است که گزارش تهیه‌شده توسط شپر-هیوز و همکارانش، از شبکه دوم رژیم صهیونیستی هم پخش شد. در گزارش تلویزیونی، اطلاعیه وزارت سلامت این رژیم هم پخش شد که با وجود اذعان به انجام چنین اعمالی، مدعی بود که از سال 2000 به این سو دیگر چنین کاری صورت نگرفته است. این وزارتخانه این اقدامات را مربوط به دورانی دانست که «دستورالعمل‌های پیوند عضو» چندان روشن نبود و در موسسه تحقیقات جنایی ابوکبیر بر اساس آموزه‌ها و قوانین شریعت یهود عمل می‌شد.

دانلد بوستروم، همان خبرنگار سوئدی، درباره انگیزه گزارش خود به الجزیره چنین گفته بود:

«کارکنان سازمان ملل پیش من می‌آمدند و می‌گفتند که تو باید نگاهی به این موضوع بسیار جدی بیاندازی. جوانان فلسطینی ناپدید می‌شدند و 5 روز بعد جنازه آن‌ها را به روستاهایشان برمی‌گرداندند، در حالی که بدون رضایت خانواده کالبدشکافی شده بودند.»

یهودا هیس، رییس سابق مرکز ابوکبیر، در مصاحبه با نانسی شپر-هیوز، اعتراف تکان دهنده ای انجام داد:

«افرادی که برای برداشتن اعضای بدن می‌آمدند، از طرف ارتش فرستاده می‌شدند. آن‌ها معمولا دانشجویان پزشکی بودند. آن‌ها کار خود را به صورت غیررسمی و غیرمجاز انجام می‌دادند که به لحاظ فنی غیرقانونی بود.»

پنج خاخامی که در جریان تحقیقات اف‌بی‌آی در نیویورک و نیوجرسی در سال 2009 دستگیر شدند از این قرار بودند: شائول کاسین سرخاخام کنیسه «شاره زیون» در بروکلین نیویورک؛ الیاهو بن حییم سرخاخام کنیسه «اُهِل یعقوب» در دیل نیوجرسی؛ ادموند ناهوم از کنیسه دیل مردخای فیش از انجمن «شیوز آخیم» در بروکلین؛ لاول شوارتز برادر مردخای فیش.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
صنف دل و جگرفروشان یهودی مقیم نیویورک!

این به اصطلاح خاخام‌ها از خیریه‌های مرتبط با کنیسه‌ها و انجمن‌های خود برای پولشویی استفاده می‌کردند. این پول‌ها عموما به اسراییل فرستاده می‌شد. یکی از اعضای این باند که موجب به دام افتادن آن هم شد، یک پیمانکار ساختمانی ورشکسته یهودی به نام «سولومون دونِک» بود که عمدتا از کنیسه‌های این خاخام‌های برای شستن پول خود در این تجارت استفاده می‌کرد. مضاف بر این که پول خیریه‌های مرتبط با کنیسه‌ها از مالیات هم معاف است. دونک که از یک سال قبل‌تر تحت بازجویی اف‌بی‌آی قرار گرفته بود، قول همکاری کامل داد و توانست از بسیاری از قول و قرارهای خود با این خاخام‌های قاچاقچی در جاهایی چون پارکینگ، خیابا‌ن‌های دنج فرعی و رستوران‌های ارزان قیمت مخفیانه فیلمبرداری کند.

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن

لازم به ذکر است که در آمریکا، بسیاری از اعضای فرقه «یهودیان تلمودی»، به دروغ خود را خاخام (ربای) معرفی می‌کنند تا از تخفیف‌های مالیاتی و مزایای دیگر برخوردار شوند. در نهایت، بسیاری از سرنخ‌های این مافیای اعضای بدن، به همان مؤسسه تحقیقات جنایی ال. گرینبرگ اسراییل می‌رسید که سازمانی تابعه وزارت سلامت رژیم صهیونیستی و در ارتباط علمی تنگاتنگ با دانشگاه تل آویو است. این موسسه سالانه حدود 2500 جسد را تحت معاینه و آزمایش قرار می‌دهد. بسیاری از این جسدها متعلق به فلسطینی‌هایی است که در قاموس صهیونیست‌ها «تروریست‌های عامل حملات» نامیده می‌شوند.


فاشیزم یهودی؟!

خاخام «اسحاق گینزبورگ» رهبر جنبش فوق راست‌گرا و افراطی «کاخ» در اسراییل، زمانی گفته بود:

«اگر شما دو نفر را دیدید که در حال غرق شدن هستند، یک یهودی و یک غیریهودی، تورات می‌گوید که شما جان یهودی را اول نجات دهید. اگر هر سلول ساده بدن یهودی دارای تقدّس است، بخشی از خداوند است، آن‌گاه هر رشته دی‌ان‌ای این بدن هم بخشی از خداوند است. بنابر‌این، چیزی خاص در دی‌ان‌ای یهودی است. اگر یهودی نیازمند به کبد است، آیا شما می‌توانید برای نجات او کبد یک غیریهودی بی‌گناه را بردارید؟ تورات احتمالا چنین اجازه‌ای می‌دهد. حیات یهودی ارزش بی‌اندازه‌ای دارد.»

فاشیزم یهودی و قاچاق سیستماتیک اعضای بدن
خاخام آدولف گینزبرگ

منابع

http://www.nbcnews.com/news/world/israel-blasts-palestinians-after-accusations-organ-harvesting-n457821

http://en.metapedia.org/wiki/Jewish_human_organ_harvesting

http://www.aftonbladet.se/kultur/article11973850.ab

http://www.aljazeera.com/news/europe/2009/08/200982510415994815.html

http://www.aljazeera.com/news/middleeast/2009/12/2009122161551898444.html

http://www.nydailynews.com/news/crime/rogue-kidney-brokers-resell-organs-poorest-nations-black-market-article-1.403197

http://www.realjewnews.com/?p=417

http://vnnforum.com/showthread.php?t=64765

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3872624,00.html
نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 28
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • علی ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  1 0
  افتخار میکنم به ایران اسلامی که دشمن این جرثومه فساده.
 • ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  1 0
  ای خداجون کی اینها رو نابود میکنی؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
 • ایرانی ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  1 0
  جمهوری اذربایجان به دوستی به این کثافتها افتخار میکنه ولی جالبه که به همراه ترکیه با تمام همسایگان متمدنش دشمنی داره...
 • ۰۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  الا لعنة الله علی القوم الظالمین
 • ۰۵:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  به یک اسرائیلی فرانسوی گفتم اسرائیل اعضای بدنها را می رباید گفت تو باور میکنی؟ یعنی باور کردنی نیست . اسرائیل جنایتهایی می کنند که خودشون هم نمی تونند هضمش کنند و باور کنند
 • ۰۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  اینها خود کثافت و نجاست هستند. انشاالله روز انتقام نهایی برسه.
 • ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  واقعا يك مشت عوضي هستند
 • ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  کثافتها قیافه های کریهشان حکایت از ذات پلید درونشان دارد اینها را باید بنر کرد ودر قلب آمریکا و سازمان ملل نصب کرد
 • ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  زمانی که بیدار شویم و بدانیم چه کسی آب در آسیاب دشمن می ریزد... آنوقت است که مبارزه ما جان می گیرد... یا علی
 • ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  اسراییل تا کمتر از 25 سال دیگه از صفحه روزگار محو خواهد شد
 • ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  به خدای محمد دستم به این کثافتها برسد بلایی سرشان می آورم که ملک عذاب الهی انگشت تعجب به دهان بگیرد . یا مهدی ادرکنی
 • ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  ایران اسلامی باید به طریقی به جوانان فلسطینی اسلحه بدهد تا از خود ، ناموس ، شرف ، دین وکشورشان دفاع کنند .هر فلسطینی با یک اسلحه با اسرائیلی ها و خاخامهای بی شرف مبارزه کند و آنان را مثل سگ بکشد . اگر اسلحه ی گرم نشد با شمشیر وخنجر به اسرائیلی ها حمله ورشوند .
 • ارش ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  مرگ براسراعیل
 • ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  تصاویرمنحوس این شیاطین انسی راباید به صورت بنروتابلودردرمیادین بزنن ومردم رمی جمراتشون کنن
 • saeed ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  جمهوری آذربایجان یکی از پست ترین و ذلیل ترین حکومتها در منطقه و جهان است دست کمی از این عربهای سعودی نداره...
 • ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  دلم میخواد اسرائیل خوک صفت رو را خاک یکسان کنم به امید خاک شدن اسرائیل نجس لبیک یا خامنه ای
 • هرمز چرم شیر ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  دستبند زدن و بازداشت این جانیان فقط هنگامی بوده که طشت رسوایی کارشان از بام افتاده و رژیم مجبور شده برای انکار اطلاعش از جنایت های آنها ، آنها را ظاهراً بازداشت و مجازات کنه
 • ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  ای کاش انقدر توانایی داشتیم که می تونستیم قاچاق برده های جنسی و اعضا بدن در اسرائیل رو فیلم کنیم هرچند فعلن باید جلوی سینماگرامون رو بگیریم علیه خودمون فیلم نسازن
 • ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  خون اسرائیلی ها را بریزید. ای فرزندان اسلام خون کثیف این حرامی ها را بریزید ، با لبیک یا حسین بر صفوف آنان حمله ببرید ونابودشان سازید .یک اسرائیلی را زنده نگذارید . آنان را مثل سگ بکشید .
 • ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  انتفاضه ، ارتش لبنان ، نیروهای مردمی فلسطین ، حزب الله ومقاومت با تمام قدرت به اسرائیل حمله کنند وآنان را بکشند .
 • ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  اگر هر روز یک اسرائیلی را بکشید و نابود کنید یک قدم به پیروزی نزدیک می شوید .
 • ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  گروه مقاومت به ملت فلسطین اسلحه برسانندتا این سگان را به درک بفرستند .
 • ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  قلوه فروش!
 • ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
  0 0
  ازدواجهای مذهبی داخل یهود منجر به افزایش بیماریهای ژنتیکی درمیان قوم یهود گردیده است طوری که اگر احتمال یک بیماری ژنتیکی دردنیا یک به میلیون باشد دراسراییل یک به هزار هست بهمین لحاظ صهیونیست ها برای جبران این نقیصه که بخاطر ازدواجهای داخل قومی وجمعیت کمشان ایجادشده دست بهر جنایتی میزنن تا اعضای وارگانهای افراد سالم رابدست بیاورند وبه بیمارانشان پیوند بزنند بهمین دلیل است که ازدهها سال پیش شدیدا بروی علم ژنتیک بالینی سرمایه گذاری کردند ودر امراصلاح نژادی وژنتیک کشاورزی دست برتر رادارند هرچند باتوجه به روحیات خودخواهانه وجنایتکارانه صهیون ها بعید نیست که ژنتیک رادرجهت ساخت بیولوژیک استفاده کنند
 • ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
  0 0
  افرین بر ایرانی های با غیرت وبا شعور که خوب نوشتار می کنند وحقیقت را بیان می کنند . شیر مادرتان حلالتان زنده باشید .
 • ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
  0 0
  مرگ بر اسرائیل خون آشام مرک بر امریکا ی خون آشام در روی کره ی زمین این دو کشور هستند که دنیا را بر هم ریختند وآسایش وامنیت جهان را به مخاطره کشاندند . وسازمان ملل متحد هم که در قلب کشور امریکا است تا کنون کاری برای کشورهای تحت ستم نکرده است ونمی کند چرا که از امریکا وحشت دارند . لذا دنیا با اتحاد خود مقر این سازمان را تغییر داده ودر یک کشور دور دست مستقر نماید تا امریکا روی آن نفوذ نداشته باشد ورئیس آن را چند کشور عضو انتخاب کنند .
 • محسن ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
  0 0
  قوم فاسد و همیشه درد سر ساز تاریخ که هیچ امیدی هم به هدایت انها نیست و تنها راه چاره نابودی این مفسدین و خون اشامان هست
 • ۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
  0 0
  واین درحالیست که دین مبین اسلام توصیه به ازدواج خارج از دایره فامیل نموده است واکثر ائمه همسران ایرانی داشتند اما در دین مجعول ونژادپرست یهودیت فعلی فقط باکسی حق ازدواج داری که یهودی وشجره نامه یهودی داشته باشد اکثر یهودیان به اصطلاح مذهبی این اصل خرافی را رعایت میکنند اما آش بقدری داغ شده که حتی جوامع داخل اسراییل مثلااشکنازی ها سفاری ها یهودیان تیوپیایی وشرقی را پست دانسته و باهم وصلت نمیکنند همه وهمه این خودبرتربینی ها یک نتیجه ناگوار برجامعه صهیونیستی اسراییل داشته=ازدیاد انواع واقسام بیماریهای ژنتیکی که اکثرا"در دنیا کم پدید ونوظهوراند باهمه این تفاسیر صهیونیست نژاد پرست بجای تغییر درویه خودبرتربینی نژادی راه دیگری را انتخاب کرده است سرمایه گذاری هرچه بیشتربروی علم ژنتیک پزشکی ودرمان اختلالات وبیماریهای حاصله در میان بیمارانش /راه اندازی شبکه مخوف قاچاق وسرقت اعضای افراد قوی سالم درکشورهای فقیر وجنگزده

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس