کد خبر 492111
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر دبیرکل فدراسیون نتواند دو کلام حرف بزند که نمی‌شود.

به گزارش مشرق، پرویز مظلومی در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: در آینده شرایط تیم ما بهتر خواهد شد. ما فعلا باید تا نیم فصل همین گونه ادامه دهیم اما قطعا تیم تغییراتی می کند و باید تیم را قوی کنیم. ما روی خط میانی روی ریوالدو کرار حساب کرده بودیم اما قطعا ریوالدو را نداریم و در مورد کرار هم باید تصمیم گیری کنیم.

مظلومی در مورد اینکه در خصوص کرار چه تصمیمی دارد گفت: فردا جلسه هیات مدیره را داریم و قطعا در مورد نکات منفی و مثبت او صحبت می کنیم تا بهترین تصمیم گرفته شود.

سرمربی استقلال در ارتباط با اختلاف بین اسدی دبیر فدراسیون و کی‌روش سرمربی تیم ملی عنوان کرد: به هر حال کی‌روش مربی حرفه ای است اما اسدی هم چهره شناخته شده فوتبال ماست و اکنون دبیر کل است اگر دبیر کل فدراسیون نتواند دو کلام صحبت کند که نمی شود. او نظر خودش را گفته است و نباید در ادامه به کسی توهین شود. ما در کشوری زندگی می کنیم که همه آزاد هستیم و می توانیم حرف خود را بزنیم. اصلا این بحث ها به نفع فوتبال نیست. مردم مسلما از این مسائل ناراحت می شوند. بهتر است که کی‌روش هم تمرکز خود را روی تیم ملی بگذارد.

مظلومی در مورد شرایط داوری در لیگ نیز تصریح کرد: از نظر من داوران ما پاک هستند شاید اشتباهاتی در قضاوت ها بوده اما قطعا هیچ کدام عمدی نبوده و بلکه سهوی است. گاهی هم این اشتباهات تاثیرگذار بوده و در نتایج تاثیرگذاشته اما باید بپذیریم که جوانگرایی در سطح داوری مثل جوانگرایی در تیم تبعات دارد. من خودم در دربی تصمیماتی گرفتم و لی بعد به من انتقاداتی شد داوری هم همین است و باید صبوری کنیم. قطعا خود کمیته داوران تمیهداتی دارد و به داوران اعتماد به نفس می دهد تا دیگر اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس