کد خبر 479255
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به درگیری عمران‌زاده و رحمتی به دفاع تمام قد از کاپیتان تیم خود پرداخت و گفت: هیچ بازیکنی حق بی احترامی به کاپیتان را ندارد و ما از این موضوع نمی‌گذریم.

به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده درباره آخرین وضعیت اسپانسری این باشگاه گفت: در مورد این موضوع قدم‌های خوبی در باشگاه برداشته شده است و با یک اسپانسر به توافقات نهایی رسیده‌ایم. همچنین به موازات این حامی مالی در حال مذاکره با یک اسپانسر دیگر هستیم و روند مذاکرات ما با آنها نیز در حال پیشرفت است.

بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید

وی در ادامه گفتگویش با سایت باشگاه استقلال افزود: تمام مجموعه باشگاه استقلال در تلاش هستند تا برای حل مشکلات مالی اقداماتی انجام گیرد و مطمئنا هواداران ظرف چند روز آینده خبرهای خوبی درباره این موضوع خواهند شنید.

می توانیم چند اسپانسر داشته باشیم

مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام اینکه حضور اسپانسرهای جدید به معنای قطع همکاری با توسعه صنایع نوین نیست، اظهار کرد: هر باشگاه می‌تواند چند اسپانسر داشته باشد. با توجه به وضعیت اقتصادی کل کشور ما به شرکت ریرا فرصت دادیم تا به تعهدات خود عمل کنند اما آنها بد قولی کردند و این بد قولی باعث شد تا شرکت توسعه صنایع نوین نتواند به تعهدات خود عمل کند.

کارهای کرار تکراری شده است

افشارزاده درباره بی انضباطی‌های رخ داده توسط کرار و عمران‌زاده در تیم استقلال بیان کرد: درباره عدم بازگشت کرار معتقد هستم کارهای او تکراری شده است. او بعد از هر تعطیلی با چندین روز تاخیر و با بدنی نا آماده باز می‌گردد که این موضوع به دور از فوتبال حرفه‌ای است. از آقای نظری جویباری خواستم که این بار برخورد قاطعی با او داشته باشند. متاسفانه کرار تا به اینجای فصل یا محروم بوده است و یا به دلیل بدن نا آماده نمی‌توانسته به استقلال کمک کند و حالا که ما او را درک کرده‌ایم، او نیز باید شرایط مجموعه را درک کند.

عمران زاده نباید به کاپیتان بی احترامی کند

وی ادامه داد: درباره حنیف عمران‌زاده نیز باید بگویم که پس از مطلع شدن از اتفاق روز گذشته دستور پیگیری دادم. حنیف و تمامی بازیکنان استقلال باید بدانند که احترام بازیکنان بزرگ تیم به خصوص کاپیتان واجب است. هرچند عمران‌زاده شب گذشته سریعا عذرخواهی کرده است اما من قاطعانه اعلام می‌کنم که باشگاه استقلال هر گونه بی احترامی به سرمربی، کادرفنی و دیگر بازیکنان خصوصا کاپیتان تیم را بر نمی‌تابد و در صورت تکرار چنین اتفاقاتی باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشند. این درست نیست که بازیکنی حرمت شکنی انجام دهد و بعد بخواهد با یک عذر خواهی قضیه را فیصله دهد. به هرحال کاپیتان نماینده سرمربی در داخل زمین است.

موضوع ریوالدو ارتباطی به مظلومی ندارد

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت پرونده ریوالدو تصریح کرد: موضوع ریوالدو به آقای پرویز مظلومی هیچ ارتباطی ندارد و نمی‌دانم چرا علیه ایشان هجمه درست کرده‌اند. باشگاه استقلال به دلیل اتفاقات رخ داده در این پرونده از نهادهای نظارتی درخواست کرد تا با ورود خود به این موضوع خاتمه دهند. اسپانسر باشگاه استقلال ۸۰ هزار دلار پول به ریوالدو پرداخت کرده است و امضا و رسید او نیز در اسناد باشگاه موجود است. حالا اگر این پول را کسی از ریوالدو گرفته و یا اتفاق دیگری رخ داده است به مجموعه استقلال مرتبط نمی‌شود.

با طیب خاطر انجام وظیفه می کنم

افشارزاده در پاسخ به شایعات خداحافظی وی با استقلال اظهارکرد: آقای گودرزی سال گذشته به من تکلیف کرد تا به استقلال بیایم و من نیز در طی این مدت تلاش کردم تا وضعیت استقلال از گذشته بهتر شود و اکنون خوشحالم که وضعیت ما نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است. مشکلات مالی زیادی در استقلال وجود دارد اما علی رغم این مشکلات، تیم استقلال روزهای خوبی را سپری می‌کند. تیم و کادر فنی خوبی امسال در استقلال هستند و ما سعی کردیم تا با تمام مشکلات باشگاه را اداره کنیم و باید اعلام کنم من با قدرت به کار خود ادامه خواهم داد. من با ایمان راسخ و عاشقانه نسبت به وظیفه محول شده با طیب خاطر انجام وظیفه خواهم کرد و مشکلات مالی نمی‌تواند ما را از مسیرمان دور کند.

باید بیشتر از این امتیاز می گرفتیم

وی در پایان با اعلام رضایت از وضعیت تیم فوتبال استقلال در فصل جاری گفت: ما باید بیش از این امتیاز جمع می‌کردیم اما به دلیل اتفاقات فوتبال این موضوع رخ نداده است. تیم جوان و یک دستی داریم و نباید توقع بیجا از این داشته باشیم. سعی می کنیم تا خداوند، هواداران و علاقمندان به ورزش پاک از ما رضایت داشته باشند و فکر می‌کنم که تا به اینجای کار رضایت نسبی آنها را به دست آورده ایم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس