رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: کسانی که شعارهای آسمان‌کوب می‌دادند و معتقد بودند که دست‌های پاک دارند، اما امروز شاهد ناپاک‌ترین دست‌هایی هستیم که دولت و بیت‌المال را تصرف کرده‌ بودند.

 به گزارش مشرق، صادق خرازی در گردهمایی سراسری اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و رؤسای شعب سراسر کشور در مشهد با اشاره به موضوع انتخابات به عنوان یکی از مهمترین رخدادهای سیاسی کشور اظهار کرد: بی‌تردید یکی از مهمترین نقاط حضور ما در صحنه سیاسی ایران حضور در عرصه انتخابات است.

وی ادامه داد: انتخابات را باید به معنای واقعی جدی بگیریم و شاید نیاز باشد در این مسیر انتقادهایی را بپذیریم که در راستای منافع ملی ایران و نیازهای مبرمی باشد که در نظام سیاسی و سند چشم‌انداز کشور مطرح است.

خرازی با بیان اینکه حزب ندای ایرانیان انتخابات را مهمترین و بزرگترین حرکت امسال خود می‌داند، افزود: انتخابات این دوره مجلس مهمترین انتخابات تاریخ مجلس در ایران است که قصد دارد از نگاه مردم یک ارزیابی مناسب داشته باشد.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به وجود جریان‌های فکری و سیاسی در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از این جریان‌ها جریان اصولگرا است که سال‌های متمادی در صحنه سیاسی ایران در اریکه قدرت حکمرانی کرده و در همه سطوح کشور حضور داشته‌ است، جریان اصولگرا نقاط مثبتی در کارنامه خود دارد و نباید غیر منصفانه هر آنچه را که انجام شده است به باد انتقاد گرفت.

خرازی ادامه داد: جریان دیگر، جریان اصلاح‌طلبی است که همچون جریان اصولگرایی روزگاری پر از فراز و فرود را طی کرده است و زمانی برخی برای نبودنش جشن می‌گرفتند و دغدغه برگزاری مجلس ترحیم را برای اصلاحات داشتند.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبی در جامعه ایران زنده است، بیان کرد: به همین دلیل نتوانستند اصلاحات را دفن کرده و مرگ آن را در جامعه رقم بزنند.

خرازی ادامه داد: اندیشه احمدی‌نژادی بزرگترین تهدید برای ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران است و در این موضوع نباید تردید کرد؛ کسانی که شعارهای آسمان‌کوب می‌دادند و معتقد بودند که دست‌های پاک دارند، اما امروز شاهد ناپاک‌ترین دست‌هایی هستیم که دولت و بیت‌المال را تصرف کرده‌ بودند.

وی با تاکید بر اینکه ما بنای رقابت با اصولگرایان را داریم، اظهار کرد: جریان انحرافی احمدی‌نژادی به عنوان یک خطر در ایران وجود دارد، اگر یکی از توهین‌هایی که در دوره جریان انحرافی احمدی‌نژادی انجام می‌شد، در دوره اصلاحات نیز صورت می‌گرفت، دولت را به استعفا می‌کشاندند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: سخنان انحرافی که در آن دوره انجام می‌شد مورد مناقشه فکری علمای بزرگ اسلام بود اما ای کاش جریانی در برابر این سخنان پاسخگو می‌بود و اعلام می‌کرد اشتباه کردیم.

خرازی به دوره مدیریت جریان اصلاحات در کشور اشاره کرد و گفت: در دوره مدیریت اصلاحات دریغ نداشتیم که بگوییم اشتباه کرده‌ایم که نتیجه آن سخن گفتن شفاف با مردم و تبیین مواضع جدید بود.

وی حقوق شهروندی را مهمترین اولویت حزب ندای ایرانیان در انتخابات پیش رو دانست و گفت: مهمترین گام جدی ما در انتخابات، تبیین مبانی حقوق شهروندی است و مهمترین مطالبه جدی ما این حقوق است.

خرازی همچنین با تاکید بر اینکه حزب ندا باید هرچه سریعتر به جمع‌بندی مناسبی برای کاندیداهای مورد نظر خود برسد، گفت: ما می‌توانیم در این مقطع از تاریخ سیاسی کشور نقش‌آفرینی کنیم و برداشتمان این است که امروز هیچ حزبی در صحنه اصلاح طلبی ایران نتوانسته است به قدرت و توان حزب ندا در فضای سیاسی کشور فعالیت کند و یکی از دلایلی که رقبا و رفقا این حزب را مورد محبت و نوازش قرار می‌دهند، همین موضوع است.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 42
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 66
 • علی ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید برای امنیت جمهوری اسلامی وجود اصلاح طلبان (افساد طلبان) فتنه گر و لیبرال درون نظام هست ، نه تفکر انقلابی و پویا احمدی نژاد که خار چشم مستکبرین داخلی و خارجی بود. 6 سال برگرد به عقب ببین تو فتنه آمریکایی - اسرائیلی 88 هم قطاران خودت چه گندی به امنیت و حیثیت و قدرت و صلابت نظام زدند و چطور تمام قد نوکری آمریکا و اسرائیل و انگلیس رو کردند و به نیابت از آنها با نظام جمهوری اسلامی و انقلاب ما جنگیدند ولی هیچ غلطی نتونستند بکنند.
 • ریاستی ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید علیه انقلاب واسلام باند بازیها وجناحبازیهای سیاسی شما سیاستنداران است.
 • جواد ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید " شما ها هستید که با فتنه گری " صهیونیست ها را امیدوار کرده و مفتخر به دریافت نشان سرمایه اسراییل شدید . احمدی نجاد با زنده کردن تفکر انقلاب اسلامی " شعار مزخرف گفتگوی تمدن شما را به زباله دان تاریخ فرستاد و شما را در نزد ملت منزوی کرد " از این نظر بله " او بزرگترین تهدید برای موجودیت شماست . چون استکبار ستیزی احمدی نجاد " وابسته بودن شما را نمایان تر کرد.
 • امین ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید انقلاب امثال شمابودید که همراه بارئیس دولت اصلاحات نامه تسلیم دربرابر شیطان بزرگ راتحویل سفارت سوئیس دادید ودرآن تعهدداده بودید تلاش می کنید حزب الله راخلع سلاح کنید واگر درانتخابات 84 پیروز می شدید معلوم نبود چه برسر شیعیان لبنان درجنگ 33روزه می آمد واصلامحورمقاومتی درحال حاضر وجود داشت یانه .
 • حسین ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  با سلام آره ارواح آدمهای راستگو !!!!!!!!!!! کوچکترین اعتراض را با بدترین برخورد چه در دوره به اصطلاح اصلاحات و چه در دوره به اصطلاح اعتدال!! سرکوب می کردید و می کنید. چند هزار شبهه در خصوص اساس دین، خدا، ولایت فقیه، امامت و ... در روزنامه های کدام دوره بود؟؟؟!!!!! افکار انحرافی و ... در کدام دوره بیشتر مطرح بود؟؟!!! داد مراجع معظم و علمای دلسوز از دست کدام جریان به آسمان می رسید؟؟؟!!! بی حجابی ها و به اصطلاح آزادی!! در کدام دوره پرده دریها و ... را بیشتر کرد؟؟!! مسئولین و فعالان کدام گروه الان در بی بی سی و صدای آمریکا و ... مشغول فحش دادن به جمهوری اسلامی و مبانی دین و انقلاب هستند؟؟؟!!! نکند اکبر گنجی، مهاجرانی، منوچهر محمدی، و ده ها نفر دیگر هم از پیروان احمدی نژاد و جریان اصیل اصول گرایی بودند؟؟!!!
 • ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  لابد به زعم این استاد فرهیخته و نابغه دوران امنیت ما در این برهه که دشمنان قسم خورده مان با اسب تروای برجام و به مدد یاران داخلی موافق طبع این استاد بی مثال تا پشت درب منازلمون اومدن تضمین شده نههههههه استاد نابغهههههه ؟!!!! راستی شما تو کدوم کالج سلطنتی خارجی تلمذ کردی و تا حالا کجاها رفتی و کجاها خونه یا خدای ناکرده ویلا پیلا داری نکنه تو نارمک پایین تر میشینی ؟
 • ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید برای انقلاب بانیان قراردادهای ننگین همچون قرار داد سعد آباد هستند
 • محسن ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  آقای خرازی! اندیشه احمدی نژادی تنها تهدید کننده جمهوری اسلامی نیست بلکه افکار اصلاح طلبی واصلاح طلبان مثل شما را هم شامل می شود اضافه بر اینکه اجرای نادرست برجامی که با دروغ وفرافکنی توافق شد که بتوانید رای مردم را در انتخابات به سود خود رقم بزنید می تواند بزرگترین تهدید کننده انقلاب اسلامی ونظام باشد!
 • ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  من در فرانسه با آقای خرازی بودم ایشان ناراحت بود که چه کسانی به احمدی نژاد رای داده بودند یکی از آنها من بودم و دو مرحله هم به وی رای دادم اما الان با آقای صادق خرازی هم عقیده ام و به جلیلی که ممکن بود از نظر من به افکار انحرافی نزدیک باشد رای ندادم و یکی از دشمنان جریان انحرافی هستم مرگ بر جریان انحرافی مشرق نامردی نکن این را منتشر کن
 • ایرانی ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  فعلا که وجود خود شما در کشور تهدید محسوب میشود، چه رسد به تفکراتتان. واقعا که شما برای کشور فقط و فقط هزینه اید. (مشرق هرجاییش رو خواستی کم و زیاد کن ولی وجدان داشته باش نمایش بده)
 • ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • مهرداد ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  تهدید خوده تویی برای ایران
 • حسین ۱۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  چرا واقعا شما اینقدر بد زبان و بی تقوایید کسانی که مملکت را به چوب حراج گذاشته‌اند و دزدی آقازاده اشان در دادگاه ثابت شده و هنوز دشمنی با امت حزب الله را دنبال میکنند خطر بزرگ برای ای کشور است
 • بوسجین ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  حاج صادق باز یکی به میخ می زنی و یکی به نعل برادر همه می دانیم نیرو هایی مانند شما که ظاهرا" از اصلاحات جدا شدی در حقیقت از نوع نرم می خواهی جاده را برای اصلاحات با ان سابقه و بنیش صاف کنی مجموعه همه شما به کسانی که در صف مردم هستند و با انان احساس همدردی می کنند و نیاز های انان را می شناسند لقب پوپولیست می دهید چرا که دیدگاه شما دید گاه از ما بهتران است نه مردم انان را بهتر از مردم درک می کنید بر این اساس درود بر احمدی نزاد پوپولیست که در صف مردم است نمی دانید با چه برچسب هایی مردم را از ایشان بترسانید و جدا کنید که البته این روش در تاریخ همواره بوده
 • ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  برای جیب یک مشت مفت خور بعله!
 • محسن ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  اینکه شماها با اندیشه امام ره و حضرت آقا و انقلاب مشکل دارید شکی درش نیست ولی نمی تونید مستقیما به امام ره و آرمان های انقلاب حمله کنید پس کی بهتر از احمدی نژاد اللهم اصلح کل فاسد من امور مسلمین ...
 • ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  سایت یک جانبه دار طرفدار احمدی نژاد برو گمشو اشغال
 • الهه ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید شما حامیان اسراییل در ایران هستید ادمها را باید از روی دوست و دشمنشان سناخت درود بر احمدی تزاد با داستن دشمنی همانند تو
 • ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  خود گویی و خود خندی تفکر امثال شما تسلیم و قجر بازی با استعمار کهنه است - مردم شماهارا با خاتمی شناختندو حنایتان دیگه رنگ ندارد - لیبرالیسم بای
 • بهنام ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  شما خیلی متوهم هستی
 • علی ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  مشرق خیلی پر رویی
 • ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  درود بر اصلاح طلبان این نظام هر چی داره از اصلاحات داره
 • ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  آفرین . عالی بود. هیچ خطری بزرگتر از اصلاح طلبها (که به قول نتانیاهو سرمایه های اسرائیل در ایرانند) برای مملکت ما وجود نداره...
 • ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  موافقم...
 • ۲۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  صادق خرازي جان لطفاً از سره كينه اظهار نظر نكن
 • ۲۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  این جریان انحرافی انحرافی را الکی راه انداختند سر مردم را گرم کنند اگه قوه قضاییه عرضه داشته باشه هرکس خلاف میکنه را باید مجازات کنه این مسخره بازیها چیه هر روز یه بازی سر مردم درمیارین اگه مسولان متعهد ومتخصص باشند ودرست وظیفه شون را انجام بدند که نباید این همه خلافکاری داشته باشیم
 • ناشناس ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید برای ثبات و امنیت ایران اسلامی افساد طلبانی هستند که در سال 88 تهمت دروغ تقلب به نظام زدند و مملکت رو به آشوب کشیدند و امنیت ملی رو تهدید کردند و به دشمن برای تشدید تحریمهای ظالمانه گرا میدادند و نتانیاهو آنها رو بزرگترین سرمایه اسرائیل دانست .
 • ناشناس ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید برای ایران اصلاح طلبان هستند که به قراردادهای ننگین همچون سعد آباد تن میدهند و منافع ملی رو فدای منافع حزبی خود میکنند .
 • رضا ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  اگردولت اصلاحات به کشور خیانت کردوخیل عظیمی ازآنان درآغوش دشمنان ایران جای گرفتند ولی بدانید که احمی نژادهم از مجرای دیگر به کشور خیانت کرد به مشایی وبقایی نگاه کنید ورفتارهای احمدی نژادرامرور کنید مفاسدهایی که دردولت اورخ داد نگاه کنید که درکشوربی سابقه بوده است خواهیم فهمید که دولت احمدی نژاد هم قابل دفاع نیست.
 • ناشناس ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  دکتر احمدی نژاد دلاور باعث اقتدار و عزت ایران اسلامی بود و ما هرچی بدبختی و خفت و خواری میکشیم از سیاست های غلط دوران کارگزاران و اصلاحات است .
 • ناشناس ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  بزرگترین تهدید برای ثبات و امنیت جمهوری اسلامی شما اصلاح طلبان هستید که در سال 88 آراء اکثریت رو به سخره گرفتید و امنیت ملی را تهدید کردید و دیکتاتور بودن خود رو ثابت کردید .
 • ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  سلام و درود بر بزرگ مرد ایران دکتر احمدی نژاد او خواهد امد
 • ناشناس ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  خوش بحال ننه بابات با این بچه با ادب و با تربیت ! معلومه بچه بودی خیلی واسه تربیتت زحمت کشیدند . خسته نباشن .
 • میثم قمی ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  اصلاح طلبان امریکایی با فتنه بزرگی که در سال 88 ایجاد کردند بزرگترین تهدید برای انقلاب اسلامی بوده و هستند چرا که رئیس جمهور امریکا صریحا انها را سرمایه ارمیکا در ایران خواند .
 • ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
  0 0
  تهدید و ننگ انقلاب اسلامی اصلاح طلبان امریکایی هستند
 • ناشناس ۰۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  انشاءالله .
 • ناشناس ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  دکتر احمدی نژاد عشق است .
 • با نام ۰۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  درود بر تو ای برادر باید در جامعه نهادینه کنیم این واژه ی افساد طلبان را به جای اصلاح طلبان به کوری کسانی که نمی توانند ببینند می گوییم مرگ بر آمریکا.......... مرگ بر آمریکاااااااااا
 • حيدري ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  زنده با راه .فكر. منش دكتر احمدي نژاد كه راه و فكر اسلام .امام و رهبري مي باشد....
 • سامان ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  مرگ بر فتنه گر
 • رضا ۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  بالاخره دوران اصلاحات هم سر خواهد آمد.
 • ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
  0 0
  آبریزان بای بای. افراطیون همچنان دلتونو به ارزویی محال خوش کنید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس