کد خبر 477030
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶

مهاجم سپاهان ادعا می‌کند که مشکل محرم نویدکیا مساله‌ای نیست که حل نشود و او به این تیم بازخواهد گشت.

به گزارش مشرق، محمدرضا خلعتبری گفت که اگر مشکلی بین حسین فرکی و محرم نویدکیا وجود داشته باشد، این موضوع با حرف زدن حل خواهد شد.

بسیار ناراحت هستیم
واقعا از رفتن محرم نویدکیا و خداحافظی ناگهانی‌اش ناراحت هستیم. نویدکیا بازیکنی است که جای خالی‌اش در تمرینات کاملا حس می‌شود و من واقعا امیدوارم که او از تصمیمش منصرف شود و به تمرینات برگردد. من بازیکن می‌فهمم که وقتی محرم در تیم هست شرایط چقدر فرق دارد.

محرم می‌تواند 4 سال دیگر بازی کند
مطمئن هستم که محرم نویدکیا می‌تواند 4 سال دیگر بازی کند. او شرایط آمادگی بسیار خوبی دارد و از نظر بدنی این فضا را دارد که بتواند سال‌های سال به سپاهان کمک کند. ما هنوز هم خداحافظی او را باور نکرده‌ایم و مطمئنا شرایطی پیش می‌آید که او دوباره به جمع ما برمی گردد.

کارمان خیلی سخت است
با شرایطی که پیش آمده کار برای بازیکنان، کادرفنی و البته هواداران بی‌نهایت سخت است. پادووانی و شیمبا که به آن شکل از ما جدا شدند، احسان که به آلمان رفت و حالا دیگر تحمل خبر خداحافظی نویدکیا کار را سخت‌تر می‌کند. مطمئن هستم اگر محرم برگردد، کلی از مشکلات ما حل می‌شود.
 
انتقاد به هواداران
من هرگز نگفتم که تماشاگران به جای ما به محرم نویدکیا ما را تشویق کنند، من گفتم بعد از 14 بازی که ما 10برد و 3 مساوی کسب کردیم این انصاف نیست که با اولین باخت به ما توهین کنند. من به تماشاگران گفتم مقصر ما نیستیم که محرم رفته است و از دست کسی هم کاری برنمی‌آید.

جز احترام از اصفهانی‌ها چیزی ندیده‌‌ام
شاید 5، 6 هوادار سپاهان باشند که سعی می‌کنند تیم را تخریب کنند اما بقیه تماشاگران عاشق تیمشان هستند. من این را تجربه کرده‌ام و در این 8 سالی که در اصفهان هستم جز احترام از آنها چیزی ندیده‌ام.
 
مشکل محرم و فرکی حل شدنی است
آقای فرکی شخصی هست که به همه ما احترام می‌گذارد و اگر اشتباهی هم کنیم، گذشت می‌کند. من در جریان اختلاف بین آقای فرکی و محرم نیستم ولی می‌گویم اگر مشکلی هم باشد، خیلی بعید است که با حرف حل نشود.

محرم به خاطر یک بازیکن قهر نمی‌کند
آقامحرم هرگز به خاطر جدایی علی احمدی از سپاهان قهر نکرده است. ما کاپیتان تیم‌مان را خوب می‌شناسیم و او کسی نیست که بخاطر یک بازیکن قهر کند. امیدوار هستم او بنشیند و با باشگاه صحبت کند تا اگر کدورتی هست برطرف شود.

کاپیتان برمی‌گردد
من مطمئن هستم که کاپیتان ما به جمع‌مان اضافه می‌شود. آقا محرم بیشتر از اینکه خودش را در نظر بگیرد، منافع سپاهان را می‌بینند و مطمئن باشید هر کاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم و مطمئن هستم که کاپیتان به تیم ما برمی‌گردد.
منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس