کد خبر 475717
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷

مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: در مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی دیگر رنگ باشگاهی معنا نداشت و همه چیز به رنگ عشق و عاطفه بود.

به گزارش مشرق، امیر عابدینی اظهار داشت:‌ فاجعه منا که تمام مسلمانان جهان را غم‌زده و پریشان احوال کرد و بار دیگر بی‌لیاقتی آل سعود را به نمایش گذاشت، بی‌لیاقتی که از سال 1366 شاهد آن بوده‌ایم. در حالی که مراسم حج می‌تواند عظمت دین اسلام را به رخ تمام دنیا بکشاند؛ شاهد یک فاجعه در منا شدیم.  حادثه‌ای که غم سنگینی روی دل مسلمین جهان گذاشت.

وی ادامه داد: در مورد هادی نورزی باید بگویم که تمام خانواده فوتبال از مرگ او ناراحت و غمگین شدند امروز در مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی دیگر رنگ قرمز و آبی معنا نداشت. فقط رنگ عشق و عاطفه و رنگ چمن سبز را شاهد بودیم. هواداران و بازیکنان استقلال و بسیاری از تیم‌ها برای تشییع پیکر کاپیتان پرسپولیس آمدند حتی مسئولان و مدیران سابق و حال حاضر فوتبال مثل مهدی تاج و داریوش مصطفوی هم در این مراسم حاضر بودند. این نشانگر آن است که در فوتبال نقل و انتقال عاطفه هم داریم و این عاطفه‌هاست که هویت ملی ما را می‌سازد. همه از مرگ نوروزی ناراحت و غمگین بودند و دلشان سوخته بود. زیرا او یک جوان بود. خود من فکر می‌کردم فقط هواداران پرسپولیس در این مراسم شرکت کنند.

وی ادامه داد: میثم بائو امروز در مراسم تشییع نوروزی به من گفت او هر دو سه روز یک بار با من صحبت می‌کرد و می‌گفت کاپیتانی پرسپولیس وظیفه بسیار سنگینی است. مردم انتظار دارند و تیم ما شرایط خوبی ندارد و یک روز بالاست و یک روز پایین.

عابدینی افزود: هادی نوروزی احساس مسئولیت می‌کرد. به همین دلیل هیچ گاه شاهد مصاحبه جنجالی از او نبودیم. او دردهایش را در سینه نگه می‌داشت و دیگر در جایی این سینه نمی‌کشد و منفجر می‌شود. هادی خیلی جوان بود که از بین ما رفت. روزی که نوروزی را به مصطفوی دادم به او گفتم او یک بازیکن نیست یک گل است که باید مراقبش باشید.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس