محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: برخی‌ خواب‌های آشفته‌ای برای مجلس خبرگان دیده‌اند و به دنبال تعبیر آن هستند تا بتوانند اقلیتی را به مجلس خبرگان وارد کنند و از آنجا ساز ناکوکی را علیه نظام بزنند.

به گزارش مشرق، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خظ امام و رهبری که در اجلاس دبیران حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت، با اشاره به ضرورت وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: جریان‌های مختلف اصولگرایی به این جمع‌بندی رسیده‌اند که در این دوره از انتخابات با توجه به فضای کشور چاره‌ای جز وحدت و همدلی و همراه شدن با هم ندارند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بیش از گذشته به وحدت عملیاتی و ائتلاف نیاز داریم. نقاط مشترک میان جریان‌های اصولگرایی باید بیشتر تقویت شود.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطر نشان کرد: سیاست راهبردی جبهه پیروان خط امام و رهبری و تشکل‌های عضو آن این است که مجلس آینده مجلسی اصولگرا باشد هر چند یک نفر از ما نیز در مجلس حضور نداشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات‌های هم زمان در کشور بیان کرد: اخیراً در کشور تجربه‌ای شروع شده که انتخابات‌های همزمان باشد و اولین آن را در سال 92 داشتیم. در کشور ما انتخابات یک موضوع جدی برای مردم است و انتخابات‌ها معمولاً دارای پیش لرزه و پس لرزه‌هایی بودند که شش ماه قبل و بعد انتخابات را در بر می‌گرفت که به نفع کشور نبود. برگزاری انتخابات‌های همزمان باعث شد هر دو سال یکبار انتخابات داشته باشیم تا کارهای کشور بهتر انجام شود.

باهنر با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: دو انتخابات بسیار مهم امسال برگزار خواهد شد که هر کدام از این دو انتخابات بسیار مهم است. مجلس خبرگان تاثیراش در پشتوانه‌اش برای ولایت است و تاثیر تقویت ولایت برای اسلام و انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: در حال حاضر جامعتین تلاش‌های بسیار خوبی انجام داده‌اند و جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز به جامعتین برای انتخابات مجلس خبرگان کمک خواهد کرد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: برخی‌ها خواب‌های آشفته‌ای برای مجلس خبرگان دیده‌اند و به دنبال تعبیر آن هستند تا بتوانند اقلیتی را به مجلس خبرگان وارد کنند و از آنجا ساز ناکوکی را علیه نظام بزنند که ما امیدواریم خواب آنها تعبیر نشود.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: انتخابات مجلس و ریاست جمهوری اهمیت و تاثیراش در زندگی مردم مهم است و تا عمق خانه‌ها و خانواده‌ها، افکار بچه‌ها و همه اعضای جامعه نفوذ می‌کند.

باهنر تصریح کرد: اگر مجلس، مجلس کارآمدی نباشد و تصمیمات غلطی بگیرد هزینه زیادی دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سه دوره قبلی انتخابات مجلس اصلاح‌طلبان فرصت خودنمایی و روحیه و انرژی نداشتند و رقابت میان اصولگرایان بود، گفت: اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس آینده تردیدی نیست که جدی و قوی کار خواهند کرد و وارد انتخابات می‌شوند و این نقطه تهدیدی است زیرا سیاست‌های راهبردی تنظیم کرده‌اند.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: رفتار اصلاح‌طلبان نسبت به گذشته عوض شده اما اعتقادات آنها عوض نشده است. وحدت و انسجام و همدلی توصیه‌های کلی آنها برای انتخابات است و در دستشان منشورهایی دارند که مورد به مورد در حال کار کردن هستند که اصولگرایان با همدلی و وحدت باید مراقب باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توافق هسته‌ای اظهار داشت: عادلانه‌ترین سخن را در مورد توافق خود رئیس‌جمهور با مثالی که درباره فوتبال و برد 3 بر دو زد می‌توان در مورد توافق گفت. اگر کسی تصور کند ما سه بر صفر پیروز شده‌ایم و یا اینکه مملکت بر باد رفته است هر دوی این تحلیل‌ها اشتباه است.

نایب رئیس مجلس تاکید کرد: مساله هسته‌ای را نباید تخریب کنیم هر چند ممکن است انتقاداتی وجود داشته باشد اما تخریب کار تیم مذاکره کننده ظلم به آنها است.

باهنر تصریح کرد: دولت می‌خواهد از مصاف هسته‌ای که بیرون آمده بیشترین استفاده را کند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس