کد خبر 443867
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:من دیگر از پدرم هم بازیکن سفارشی نمی‌گیرم چه برسد به عضو هیات مدیره.آقای نجف نژاد هم تماس گرفت و گفت از بازیکن تست می‌گیرید چرا آبروی من را می‌برید.

به گزارش مشرق، پرویز مظلومی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال در فصل بدنسازی اظهار داشت: تیم در شرایط بدنسازی است و می‌دانید که ما روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم.

وی افزود: هفته آینده هم بازی سختی در پیش داریم و همه بازی‌ها برای ما دشوار است.اگر بدن بازیکنان ول کند مطمئن باشید شرایط استقلال بهتر خواهد شد. کل مجموعه تیم در افت بدنی است و ان شاالله کار می‌کنیم تا بدنهای بازیکنان ول کند و تیم خوبی روانه مسابقات کنیم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص حضور بازیکنان تستی پرشمار در تمرین روز گذشته تیمش و اینکه آیا مقداد نجف‌نژاد این بازیکنان را معرفی کرده بود، گفت: این دیگر چه مبحثی است که انجام می‌دهید؟ این بازیکنان نفراتی بودند که مدعی شده بودند پشت خط مانده‌اند و باید به آنها فرصت داده می‌شد. ما هم این فرصت را در اختیار آنها گذاشتیم و آنها را به تمرین فراخواندیم. شما می‌دانید چقدر استقلال بازیکن معرفی می‌کنند؟ استقلال یک تیم مردمی است ولی من اصلا زیر بار حرف زور نمی روم.

وی تأکید کرد: بازیکنانی که در تمرین دیروز آمدند اگر از لحاظ فنی تأیید شوند به تیم امید ما می‌روند و اگر نشوند که در تمرینات شرکت نخواهند کرد. اتفاقا آقای نجف‌نژاد صبح امروز با من تماس گرفت و گفت چرا بازیکنان تستی را به من ربط می دهید و با آبروی من بازی می‌کنید که من گفتم این مسئله از طرف باشگاه نبوده و قطعا آنها پیگیری خواهند کرد.

سرمربی تیم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس،‌گفت: من دیگر از پدرم هم بازیکن سفارشی نمی‌‌گیرم چه برسد به عضو هیأت مدیره. از قول من بنویسید مظلومی تغییر کرده است و نسبت به سال های گذشته خیلی باتجربه‌تر شده است. من تمامی راه‌های نفوذ را تا آنجایی که می‌توانم می‌بندم و اجازه نمی‌دهم کسی بخواهد به من بازیکن سفارش کند.

سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد‌: متأسفانه این مبحث طوری مطرح شده که همه تصور می‌کنند بازیکن سفارشی به استقلال آمده است ولی حتی آقای نجف‌نژاد هم ناراحت بود و مدعی شد چرا نام او را خراب می‌کنند؟ من سفارش‌پذیر نیستم و تا‌ آنجا که توان داشته باشم با این مسئله مقابله می‌کنم حتی اگر پدر و یا برادرانم باشند.

وی همچنین در خصوص اینکه شایعه شده هاشم بیک‌زاده به استقلال بازمی‌گردد،  گفت: بیک‌زاده و صادقی با استقلال قرارداد دارند و باید برای جدایی توافق کنند. قانونی هم در نقل و انتقالات آمده که توافق باید دوطرفه باشد و اگر این نفرات نتوانند فسخ کنند در استقلال ماندنی هستند. چون ما مجبور به این کار هستیم و نمی‌توانیم یک طرفه قراردادی را فسخ کنیم. از سوی دیگر هم وقتی بازیکن می‌‌گیریم تعدادی از بازیکنان این موضوع را تحلیل می‌کنند و شاید بعضی مواقع اعتراض‌هایی هم داشته باشند اما آنها که شرایط و قانون‌ها را نمی‌دانند. بعضی مواقع بستن برخی از قراردادها از لحاظ مالی به ضرر باشگاه است و من سرمربی باید وضعیت باشگاه را در نظر بگیرم. شما دیدید که فروزان روز گذشته ابتدا برای جدایی توافق نکرده بود و حتی می‌خواست در تمرین حاضر شود اما وقتی عصر دیروز توافق کرد رضایتنامه‌اش را گرفت و از استقلال جدا شد.

به گزارش فارس، این روزها بحث شماره پیراهن بازیکنان حاشیه‌هایی را به وجود آورده که مظلومی نسبت به آنها واکنش داد. سرمربی استقلال در این باره گفت: ما به هیچکس در مورد شماره پیراهن قول ندادیم و اینجا من و سرپرست تیم آقای پورحیدری تشخیص می دهیم که چه بازیکنی با چه پیراهنی بازی کند. متأسفانه این مسئله هم پیراهن عثمان شده در حالیکه همین جا اعلام می کنم این مسائل به عهده مربیان است و بازیکن حق دخالت در آن را ندارد.

سرمربی تیم استقلال تأکید کرد: به طور مثال بحثی میان کرار و مجیدی پیش آمده بود و دیدید که او بلافاصله صحبتش را تکذیب کرد و مدعی شد به پیراهن شماره 7 علاقه‌ای ندارد. بعضی دوستان هم از قدیم پیراهن‌هایی را به تن داشتند که شماره در اختیار آنها است و دوست دارند شماره خودشان را بپوشند اما این مسئله باز هم با توافق کادر فنی صورت می‌گیرد. در مورد پیراهن فرهاد مجیدی هم بگویم که شماره 7 او هنوز چاپ نشده است و اصلا بحثی در این مورد وجود ندارد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص تغییر در برنامه تمرینی این تیم در پایان هفته گفت: ما روز جمعه برنامه را تغییر دادیم و صبح همان روز یک تست پزشکی می‌گیریم و در نوبت عصر هم یک تمرین سبک انجام می‌دهیم. روز شنبه هم به همه بازیکنان استراحت دادیم تا ان‌شاءالله برای دیدار هفته آینده از روز یکشنبه استارت بزنیم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس