محمد رضا حیاتی، گوینده پیشکسوت اخبار رادیو و تلویزیون در برنامه خندوانه با ادای احترام به جانبازان گفت: جانبازان یعنی کسانی که واقعا برای عزت، افتخار و استقلال کشور جانشان را نثار کردند.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «محمدرضا حیاتی» گوینده پیشکسوت اخبار رادیو و تلویزیون است که از سال 1360 فعالیت خود را در سازمان صداوسیما آغاز کرد. نام، تصویر و صدای محمدرضا حیاتی، تقریباً در اکثر دوره‌های مختلف تاریخ معاصر ایرانی با اتفاقات مهم و تاریخی همراه بوده است. او بعد از 34 سال فعالیت مستمر در سطح اول اجرای اخبار تلویزیون، اول تیرماه امسال بازنشسته شد. مهمان روز گذشته برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم، محمد رضا حیاتی بود که با حضورش در این برنامه پر مخاطب، وجهه متفاوتی از خود را به بینندگان ارائه داد.

یکی از سوالات متداولی که رامبد جوان در این برنامه از مهمانان می‌پرسد این است که بیرون از اینجا و این برنامه دوست دارید چه کاری انجام دهید تا عده ای خوشحال شده و حالشان خوب شود؟ روز گذشته این سوال از محمد رضا حیاتی هم پرسیده شد و او با اشاره به بازدیدش از آسایشگاه جانبازان به آنان ادای احترام کرد و گفت: یکی از چیزهایی که من را متاثر کرد بازدید از آسایشگاه جانبازان بود. چند وقت پیش به بازدید آنجا رفتم. جانبازان یعنی کسانی که واقعا برای عزت، افتخار و استقلال کشور جانشان را نثار کردند. من در بازدیدی که از آنجا داشتم، خودم را فراموش کردم. من چه کسی هستم و آن‌ها چه کسانی هستند؟

او در ادامه به سختی های این جانبازان اشاره کرد و گفت: در این آسایشگاه جانبازانی بودند که هیچ حرکتی نداشتند. حساب کنید سالیان سال است و به عمر یک انسان سی ساله اینها فقط روی تخت دراز کشیده‌اند. اینها با عشق و علاقه رفتند و جنگیدند.کسی نیامد آن ها را به زور ببرد و بگوید باید دفاع کنید. خودشان با عشق رفتند. فکر می‌کنم یکی از کارهایی که ما می‌توانیم انجام دهیم و کار بسیار کوچکی هم هست، این است که به دیدن آن‌ها برویم و  این عزیزان را خوشحال کنیم.

رامبد جوان هم پس از این پاسخ حیاتی گفت: پس این قرار را با هم می‌گذاریم و شما هم پرچمدار این حرکت شوید. ما همراه شما می‌آییم تا زمانی را کنار این جانبازان بگذرانیم و به همه آن‌ها ابراز عشق کنیم.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس