کد خبر 424165
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲

صبا آذرپیک در مطلبی در فیس بوک از دروغ سازی سایت سحام نیوز پرده برداری کرده و گفته است:فردی در سحام رابط خبری با خانواده بهشتی بود در چند مورد اخباری زد که وقتی به مادر ستار اطلاع می دادی صدای اعتراضش بلند می شد که خبر دروغ است.

به گزارش مشرق، عبدالرضا تاجیک از فعالان فتنه مطلبی در صفحه فیس بوک خود در انتقاد از سوء استفاده اپوزیسیون از مادر ستار بهشتی و همچنین خبرسازی های غیر اخلاقی سایت سحام نیوز نوشته و عملکردهای افرادی چون محمد نوری‌زاد و محمد ملکی و نسرین ستوده را زمینه‌ساز تخریب‌ها علیه مادر ستار بهشتی دانسته بود که استقبال و تحسین همفکران خود نظیر مسعود بهنود را در پی داشت. اما صبا آذرپیک در کامنتی در این مطلب از دروغ سازی سایت سحام نیوز پرده برداری کرده است که در ادامه می خوانید:

صبا آذرپیک: «باید به موضوع برخی اخبار ناصحیح در سحام هم توجه داشت، فردی در سحام رابط خبری با خانواده بهشتی بود در چند مورد اخباری زد که وقتی به مادر ستار اطلاع می دادی صدای اعتراضش بلند می شد که خبر دروغ است، یک مورد تیتر زد سال 91 دیماه، فردا روز چهلم ستار که مادر ستار در بیمارستان، من از نگرانی به مادر ستار زنگ زدم خودش در منزل بود و به شدت خبر را رد کرد، باز همان فرد یک متن بسیار ادبی و سنگین و پر از واژه های ثقیل سیاسی نوشت به نقل از مادر ستار تحت عنوان تسلیت خانم گوهر عشقی به نسرین ستوده بابت فوت مادرش، شما اگر شناخت حداقلی از مادر ستار داشتی که یک خانم محترم اما کم سواد است می فهمیدی این متن جعلی ست و به نقل از مادر ستار نوشتن، کار غیر حرفه ای و غیرژورنالیستی، من شخصا یک روز جلوی خواهر ستار بهشتی و خانم پور فاضل از مادر ستار پرسیدم شما متن تسلیت دادی؟ گفت نه! متن را عینا برایش خواندم،و این متن به شدت مادر ستار را عصبانی کرد و به دخترش خرده گرفت که هیچ کس حق ندارد از دهن من حرف بنویسد! این موضوع دی ماه 91 است، مادر ستار دو ماه است داغ دیده، هنوز بسیاری حتی آدرس منزلش را بلد نیستند، ستوده خودش در زندان است و حتی مادر ستار در آن زمان، خانم ستوده را نمی شناسد، این را گفتم که به مصادیق جعل خبر توسط یکی از نویسندگان سحام پی ببرید، من به سایت سحام و کلیتش کار ندارم، اما حداقل یک نفر که رابط خبری سحام و خانواده بهشتی است سابقه اصلا روشن و صادقانه و پاکی ندارد»

افشاگری آذرپیک درباره دروغ سازی سحام نیوز+سند


منبع: دیدبان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس