رسانه های وابسته به شبکه تروریست القاعده در سوریه ، هلاکت فرمانده نظامی یگان چینی های این گروه را اعلام کرده اند.

گروه بین الملل مشرق - همزمان با عملیات نظامی ارتش سوریه در حاشیه شهر جسرالشغور واقع در جنوب غربی استان ادلب سوریه ، رسانه های وابسته به شبکه تروریستی بین المللی القاعده از هلاکت "ابورضا الترکستانی" فرمانده شاخه نظامی حزب تروریستی "ترکستان شرقی!" در نبردهای دو روز پیش در اطراف بیمارستان ملی شهر جسرالشغور خبر داده اند.

هلاکت فرمانده شاخه نظامی حزب اسلامی ترکستان شرقی!

هلاکت فرمانده شاخه نظامی حزب اسلامی ترکستان شرقی!

لازم به ذکر است که حزب به اصطلاح اسلامی ترکستان شرقی گروهی تروریستی تکفیری وابسته به شبکه تروریستی بین المللی القاعده و متشکل از اتباع کشور چین بوده که سالهاست برای کسب استقلال از جکومت مرکزی چین در حال مبارزه می باشد. طی 4 سال اخیر دولت و سازمان اطلاعاتی ترکیه و عربستان سعودی ، صدها نفر از اقلیت "اویغور" چین را در پادگانهای آموزش نظامی ترکیه آموزش و در قالب یک تیپ نظامی مجهز به تسلیحات سنگین (توپخانه ، تانک ، نفر بر و ...) در داخل خاک سوریه و زیر پرچم القاعده بکار گیری کرده است. 

هلاکت فرمانده شاخه نظامی حزب اسلامی ترکستان شرقی!

آخرین حضور تروریستهای چینی ، به مشارکت آنها در عملیات نظامی اشغال شهرهای ادلب و جسرالشغور با میگردد که موجب هلاکت دهها تن از آنها در درگیری با رزمندگان ارتش سوریه شده است.

هلاکت فرمانده شاخه نظامی حزب اسلامی ترکستان شرقی!نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
  0 0
  ارتش سوریه چرا ازشهرها عقب نشینی می کند؟چراشجاعت مبارزه راندارد؟درودبررزمندگان حزب ا...
 • ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
  0 0
  الی جهنم
 • علی تنها ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۰
  0 0
  در ترکستان شرقی مسلمانان حق روزه گرفتن ندارند و در ماه مبارک رمضان دولت کمونیست چین مراسم شراب خواری به راه می اندازد و کسانی که روزه گرفته باشند به شدت مجازات می شوند .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس