کد خبر 416875
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸

این نویسنده در حاشیه بازدید از بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران با انتقاد از فروشگاهی بودن این نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاه، کتاب فروشی محلی را کم رونق می‌کند

به گزارش مشرق، امیرخانی درباره مسابقه تک نگاری از این دوره از نمایشگاه کتاب گفت: تگ نگاری می تواند مسائل تازه ای را از نمایشگاه کتاب به تصویر بکشد ضمن اینکه بنیاد ادبیات داستانی باید با هر سازوکاری، کسی یا کسانی را از میان نویسندگان حرفه ای یا از میان دوستان نیمه حرفه ای برای بازدید از نمایشگاه فرانکفورت انتخاب کند. طراحی این مسابقه تک نگاری از نمایشگاه کتاب احتمالا بهترین روش به معنای منصفانه و عادلانه ترین روش برای انتخاب فردی است که هزینه های سفرش از طریق بیت المال تامین خواهد شد.

وی با بیان این مطلب تصریح کرد: هر ساز و کاری که در هزینه کرد بیت المال (چه جوایز چه سفرها و چه تسهیلات دیگر) به سمت شفافیت جلو برود یک اقدام مثبت ارزیابی می شود.

نویسنده «قیدار» در خاتمه خاطرنشان نمود: انصاف و عدالت در داوری موضوع بعدی است اما طبیعتا کسی اصل سازو کار را نادیده نخواهد گرفت، فراموش نکنید که ساز و کارهای منصفانه برای هزینه کرد بیت المال سابقه کمی در مملکت ما دارد.
 
منبع: نسیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha