کد خبر 407033
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه برخورد قانونی با کسانی که همچون زالو خون ملت را می کشند اولویت ماست گفت: سازمان بازرسی در برابر افرادی که بخواهند به بیت المال تعدی کنند کوتاه نمی آید و با آنان برخورد می کند.

 به گزارش مشرق، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور ، یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان فارس افزود: این موضوع را در سال جاری به جد دنبال می کنیم و با در نظر داشتن فرمان های رهبرمعظم انقلاب در زمینه همدلی و همزبانی و همچنین اقتصاد مقاومتی صیانت از بیت المال و مبارزه با فساد را سرلوحه کار قرار می دهیم .

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به مدیران دستگاه ها گفت: نگذارند ویروس فساد وارد دستگاه آنان شود زیرا اگر این ویروس به تشکیلات و دستگاه وارد شد همه را آلوده می سازد ما از مدیران ریاست نمی خواهیم ما از مدیران مسوولیت می خواهیم و باید به آن پایبند باشند.

سراج افزود:در برخورد با مفسده فقط به مجازات مباشر در جرم بسنده نمی کنیم و پای معاون و شریک هم گیر است و شریک و مباشر هم مسوول ارتکاب جرم هستند و با آنها برخورد می شود.

وی بیان کرد:موضوع اقتصاد مقاومتی رویکردی شفاف است که توسط رهبرمعظم انقلاب ترسیم شده است و بر این اساس گزارش های مفاسدی که اتفاق افتاده خدمت ایشان ارسال شده و در اولویت رسیدگی قرار دارد.

سراج به موضوع محیط زیست نیز به عنوان یکی از مباحث اولویت دار اشاره کرد و گفت : مقابله جدی با بروز پدیده زمین خواری و حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی و زیست محیطی از اولویت های مهم سازمان بازرسی است و پایش و هدف اصلی در این حوزه جلوگیری از تصرف، تجاوز، تخریب و تغییر کاربری اراضی ملی، منابع طبیعی و کشاورزی است.

وی همچنین بر لزوم ارتقای جایگاه کشور در زمینه سلامت مالی و اقتصادی تاکید کرد و گفت : در سال های اخیر هشت رتبه جایگاه کشورمان ارتقا یافته اما لازم است برای رسیدن به جایگاه متعالی تلاشهای بیشتری صورت گیرد.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس