کد خبر 404354
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲

رییس اتحادیه نانوایان نان سنگکی قیمت نان سنگک ویژه را 2000 تومان اعلام کرد و گفت: نان سنگک 450 گرمی ساده در آزادپزها 1300 تومان و نان 450 گرمی کنجدی در آزادپزها 1500 تومان است.

 به گزارش مشرق، محمدرضا نظرنژاد با اشاره به قیمت 800 تومانی نان 430 گرمی دولتی اظهار کرد: هر کیلوگرم آرد در نانوایی های آزاد‌پز 3000 تومان و هر نیم کیلوگرم 1500 تومان است. اگر در آزاد‌پزها به درخواست مشتری، کنجد به نان اضافه کنند هر عدد نان 1300 تومانی به قیمت 1500 تومان فروخته می‌شود.

وی افزود: اگر به درخواست مشتری وزن نان در نانوایی‌های آزادپز 550 گرمی و کنجد به آن اضافه شود به قیمت 2000 تومان به فروش می‌رسد که نان سنگک ویژه محسوب می‌شود.

نظرنژاد با بیان اینکه هر کیسه 40 کیلویی آرد دولتی 34 هزار تومان و هر کیسه آرد آزاد 53 هزار تومان است، گفت: در حال حاضر 800 نانوایی سنگکی در تهران داریم که 700 واحد دارای مجوز هستند و بقیه نیز باید مجوزهای لازم را بگیرند که اخطارهایی هم در این زمینه داده شده و اقدامات مورد نیاز برای دریافت مجوز در حال انجام است.

به گفته رییس اتحادیه نانوایان نان سنگکی تا پایان سال گذشته حدود 30 درصد از نانوایی‌های سنگکی آزاد‌پز شدند و از آردهای با کیفیت برای تهیه نان استفاده می‌شود.
منبع: ایسنا

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  اینم آیتم جدید برای افزایش قوت لا یموت ملت مگر حقوق ها و درآمد های مردم آزاد هستند که قیمت ها آزاد حساب میشوند
 • امیر تبریز اوغلی ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  در عرض سه ماه سه بار هر بار هم 100درصد نان گران شد. معجزه شذه و تورم به شدت کاهش یافته
 • ايلا ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  نان هم ازسفره نيازمندان پريد.فقرا تاديرنشده يه عكس يادگاري براي نشاندادن به نسل آيندتان اگر بتوانيد توليدنسل كنيد بگيريد وقاب كنيد كه باوركنند شما هم زماني ازاين نان استفاده كرده ايد.
 • ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  آرام آرام زمزمه حذف كامل يارانه نان به مشام مي رسد.
 • جواد ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  سلام آقا اين نانوائي ها به چه قانوني نان كنجدي (خششاشي) را با قيمت بالاتر به مردم تحميل ميكنند بصورتي كه مثلا بربري ها 80 درصد از هر تنور را به كنجدي اختصاص داده و مشتري به خاطر صرف زمان كمتر ومنتظر شدن تا تنورهاي بعدي نان كنجدي اجباري مي كند بايد شاطر كل تنور را نان ساده بزند واگر كسي خواست اختصاصي نان سفارش دهد ولي متاسفانه نظارتي نيست با توجه به اينكه همه دستگاه هاي نظارتي مي دانند چنين اقدامي ميشود ومنتظر اعتراض مردم هستند تا بعنوان شاكي دار بيايند وبررسي كنند وآن هم!!!!!! .........

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس