کد خبر 403163
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امثال هدایتی نمی‌توانند هیچ گره‌ای از پرسپولیس باز کنند و من به آینده پرسپولیس با حضور او خوش‌بین نیستم.

به گزارش مشرق، علی انصاریان در مورد تغییر و تحولات اخیر کادر فنی پرسپولیس، حواشی اخیر این تیم، حضور برانکو و ... صحبت‌ کرد.

ابتدا در مورد تغییر کادر فنی پرسپولیس صحبت کن.

من با برانکو ایوانکوویچ کار کردم و می‌دانم او از نظر فنی و مدیریتی در سطح بالایی قرار دارد، حتی زمان بلاژوویچ هم همه کاره تیم ملی برانکو بود.

پس باید منتظر موفقیت برانکو در پرسپولیس باشیم؟

پرسپولیس به تیمی تبدیل شده که به باخت و مساوی عادت کرده و این خیلی بد است. به خاطر همین معتقد هستم کار برانکو در پرسپولیس خیلی سخت است. امیدوارم پرسپولیس با این انتخاب از چاله به چاه نیفتاد باشد. با این نفرات و حاشیه‌هایی که پرسپولیس دارد کار برانکو راحت نیست.

چطور؟

یک مکانیک خوب ضمن اینکه باید در تشخیص ایراد ماشین ماهر باشد باید ابزار لازم را هم داشته باشد.

این یعنی پرسپولیس مشکل بازیکن دارد؟

صددرصد اینطور است، وقتی گابریل مصدوم می‌شود و تیم به مشکل می‌خورد یعنی پرسپولیس به شدت مشکل بازیکن دارد.

 فکر می‌کنی پرسپولیس چه سرنوشتی در لیگ داشته باشد؟

پرسپولیس در لیگ چیزی برای از دست دادن ندارد چون نه سهمیه می‌گیرد و نه سقوط می‌کند به خاطر همین تمام تمرکز بازیکنان و مربیان باید روی لیگ قهرمانان آسیا باشد.
 
مسئله‌ای که در چند وقت گذشته پرسپولیس را اذیت کرده اشباهات فردی بازیکنان مخصوصاً در خط دفاعی بوده...


اشتباه فردی در دفاع یعنی مرگ، بازیکن نباید در دفاع اشتباه کند.

پس با این وجود هوادار حق دارد معترض و ناراحت باشد؟

زمان ما هوادار تا دقیقه 90 شعار می‌داد «پرسپولیس اول بشی، آخر بشی دوستت داریم» اما الان وضعیت فرق کرده و از دقیقه 70 به تیم اعتراض می‌کنند. درخشان تمام زندگی‌اش را برای پرسپولیس گذاشته، قبل از درخشان و در زمان دایی هم پرسپولیس 4 تا 4 تا گل می‌خورد. در زمان علی پروین هم پرسپولیس به بحران خورد.

ظاهراً مسائل حاشیه‌ای هم نمی‌خواهد دست از سر پرسپولیس بردارد...

پرسپولیس همیشه حاشیه داشته و این مسئله چیز عجیبی نیست.

چرا درخشان با این حواشی برخورد نکرد؟

اگر درخشان می‌خواست برخورد سنگین داشته باشد باید 4،5 بازیکن را اخراج می‌کرد. اگر علی پروین بازیکنی را اخراج می‌کرد جای او بازیکن دیگری در تیم داشت اما درخشان چنین امکانی نداشت.

زمان شما بازیکنان چنین حواشی برای پرسپولیس ایجاد می‌کردند؟

اصلاًَ‌ اینطور نبود و هیچ‌وقت برای تیم حاشیه درست نمی‌کردیم. تمام حاشیه‌های خودم برای بیرون از زمین بود و به پرسپولیس کاری نداشتم. من با این همه حاشیه هیچ‌وقت علیه پرسپولیس صحبت نکردم.

به نظرت چه شرایطی پیش می‌آید که یک بازیکن جرأت می‌کند برای تیم حاشیه سازی کند؟

همه چیز به خاطر مدیریت است، من با درخشان کار کردم و می‌دانم به بازیکن باج نمی‌دهد.

در خصوص حضور مجدد حسین هدایتی در باشگاه پرسپولیس چه صحبتی داری؟

امثال هدایتی نمی‌توانند هیچ گره‌ای از پرسپولیس باز کنند. مگر زمان استیل‌آذین نبود که او به راحتی پول ما را نداد. من به پرسپولیس با حضور هدایتی خوش‌بین نیستم. امیدوارم هدایتی به خاطر علاقه به پرسپولیس به این باشگاه آمده باشد نه چیز دیگری. امثال هدایتی اگر به فوتبال نمی‌آمدند هیچکس آنها را نمی‌شناخت و مثل او هم زیاد هستند که بخواهند از فوتبال به جایی برسند.

 بحث در مورد دستیاران ایرانی برانکو هم حسابی داغ است.

کریم باقری برای این پست عالی است، اصلاً مثل باقری کسی را در فوتبال ایران نداریم. او می‌تواند به راحتی حواشی پرسپولیس را جمع کند. شنیده‌ام حمید مطهری هم یکی دیگر از گزینه‌های دستیاری برانکو است، فوتبال مطهری خیلی زود تمام شد اما او مدارج مربیگری را طی کرده و ایده‌های خوبی در ذهن دارد.

 علی انصاریان را باید به چشم بازیگر ببینیم یا فوتبالیست؟

خودم هم نمی‌دانم! چند وقت دیگر کلاس A را تمام می‌کنم ضمن اینکه 2 فیلم به نام‌های سوختن و هدیه را هم در انتظار اکران است. البته تمام زندگی من فوتبال است.

تو و پژمان جمشیدی حسابی درگیر فیلم و سینما شدید.

مسئله پژمان با من فرق دارد، او سریال بازی کرده و طنز کار می‌کند اما من اینطور نیستم و ترجیح می‌دهم نقش‌های جدی بازی کنم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس