کد خبر 399309
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۸

وزیر بهداشت ضمن اعلام تصویب بازنگری کتاب ارزشگذاری نسبی خدمات در عین حال از طرح تعرفه‌های 94 در هیات وزیران در فروردین ماه خبر داد.

به گزارش مشرق، دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه بازدید از پایگاه‌های نوروزی اورژانس 115، در پاسخ به سوالی درباره اهداف وزارت بهداشت در سال 94 گفت: هدف مهم دولت، مجلس و نظام افزایش رضایتمندی و آسایش و آرامش مردم است. ما نیز در حوزه بهداشت و درمان همین مسیر را دنبال می‌کنیم.

وی در این باره افزود: بنایمان آن بود که دارو در دسترس باشد و در این راستا اقدامات لازم را انجام دادیم و همچنین تا جایی که توانستیم قیمت‌ها را کاهش دادیم. همچنین اقدامات مناسبی در جهت افزایش سطح بهداشت و درمان در روستاها و شهرهای کمتر از 20 هزار نفر انجام شد و در حاشیه شهرها نیز بالغ بر 2 میلیون نفر را تحت پوشش قرار دادیم. در بحث آموزش و پژوهش نیز اقدامات خوبی انجام شد که همین مسیر را در سال 94 دنبال خواهیم کرد.

وزیر بهداشت در پاسخ به سوالی درباره تعرفه‌های پزشکی سال 94 و طرح آن در جلسه امروز هیات دولت گفت: تمام تلاش‌مان بر آن است که در فروردین ماه تعرفه‌ها را در هیات وزیران طرح کنیم. امیدواریم نظرات شورای عالی بیمه که هم نظر بخش خصوصی است و هم دولتی، مورد تصویب هیات وزیران قرار گیرد.

به گفته وی، در جلسه امروز هیات دولت بازنگری کتاب ارزش‌های نسبی خدمات سلامت تصویب شد و مباحثی مانند پزشک خانواده و کاهش هزینه‌های مردم در امور درمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس