کد خبر 398535
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰

امیر علی آراسته گفت: پیشنهاد ما حضور بازنشستگان ما در فیلم‌ها و سریال‌ها به عنوان کارشناسان و مشاوران مجرب است چون این عزیزان جنگ را با تمام وجود درک کرده اند و در بازسازی آن لحظات می‌توانند بسیار مفید باشند.

پیشنهاد سینمایی معاون هماهنگ کننده نزاجابه گزارش مشرق، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش ضمن تاکید بر ارزش و احترام پیشکسوتان و بازنشستگان ارتش گفت: ما باید در راستای ترویج فرهنگ تکریم پیشکسوتان محکم قدم برداریم و راه کارهای مناسب بیابیم و دستورالعمل های روشنی را تعریف کنیم و اگر از تجربیات پیشکسوتان استفاده نکنیم فرصت را از دست داده ایم.

امیر علی آراسته معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در مراسم افتتاح ساختمان جدید دایره امور بازنشستگان این نیرو گفت: فعالیت‌هایی برای بازنشستگان عزیز صورت گرفته؛ مثل تشکیل شورای عالی بازنشستگان، ولی کافی نیست.

آراسته ادامه داد: یکی از تدابیر فرماندهی نیروی زمینی این است که ارتباط بین نیرو، آجا و سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح را بیشتر کنیم و به هر نتیجه ای که در این راه برسیم با تمام قوا آن را انجام خواهیم داد.

وی افزود: یکی از پیشنهادهایی که ما ارائه کردیم حضور بازنشستگان ارتش در دانشگاه‌ها به عنوان استادان برجسته و کارکشته است. پیشکسوتان ما باید در دانشگاه ها تجربیات ارزشمندی را که در دوران افتخار آفرین دفاع مقدس داشته اند را به جوانان منتقل کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: پیشنهاد دیگر ما حضور بازنشستگان ما در فیلم‌ها و سریال‌ها به عنوان کارشناسان و مشاوران مجرب است چون این عزیزان جنگ را با تمام وجود درک کرده اند و در بازسازی آن لحظات می‌توانند بسیار مفید باشند.

رئیس شورای عالی بازنشستگان نیروی زمینی گفت: ما در شورای عالی بازنشستگان نیروی زمینی شرح وظایف را به اعضای شورا داده‌ایم و آماده خدمت بدون منت به بازنشستگان عزیز هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس