کد خبر 397858
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴

باشگاه استقلال نسبت به بیانیه عضو پیشین هیئت مدیره این باشگاه واکنش نشان داد و مدعی شد که این فرد به دنبال کسب شهرت بوده است.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال نسبت به بیانیه صادر شده از سوی سیدسعید افجه‌ای، عضو پیشین هیئت مدیره این باشگاه با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:

در پی اظهارات روزهای گذشته سیدسعید افجه‌ای علیه باشگاه استقلال، این باشگاه تمایلی به پاسخگویی نسبت به اظهارات او نداشت اما بیانیه اخیر نامبرده حائز نکاتی است که جهت تنویر افکار عمومی باید نسبت به آن مسائلی اشاره شود.

1- آقای افجه‌ای به عنوان عضو علی‌البدل در هیئت مدیره استقلال حضور داشته و حکم ایشان را وزیر محترم ورزش و جوانان صادر کردند، طبیعی است که امروز هم با حکم ایشان از سمت‌شان برکنار شوند.

2- بهرام افشارزاده، مدیرعامل استقلال از جایگاه مشاورت وزیر و پیرو جلسه خود با وزیر محترم درخواستی را از ایشان داشتند و خواهان لغو حکم عضو علی‌البدل بودن سید سعید افجه‌ای شدند که آقای گودرزی هم به پیشنهاد مشاورشان پاسخ مثبت دادند. به این ترتیب با لغو حکم نامبرده، خودبه‌خود سخنگویی افجه‌ای هم در باشگاه استقلال لغو شد و مدیرعامل استقلال هم جهت اطلاع و احترام به سایر اعضای هیئت مدیره از طریق تماس تلفنی این مسئله را به دیگر اعضا اطلاع داد.

3 - براساس گفته‌های آقای امیررضا خادم برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال قرار بوده به باشگاه استقلال کمک مالی کنند. از جمله آقای افجه‌ای که قرار بود یک میلیارد تومان به صورت مستقیم به باشگاه استقلال پرداخت کند اما متأسفانه یک ریال هم تا به امروز از سوی او به استقلال پرداخت نشده است.

4- طبیعی است با توجه به علاقه‌مندان زیاد به استقلال و حضور در هیئت مدیره استقلال، قطعاً حضور افجه‌ای باید به صلاح استقلال باشد. به این معنا که نامبرده باید در یکی از حوزه‌های اقتصادی، مدیریتی یا فنی به تیم کمک می‌کرد اما همانطور که پیشتر اشاره شد، وی که در بعد فنی مثل آقایان معینی و پورحیدری توانایی نداشت، باید در بحث مالی به استقلال کمک می‌کرد که این اتفاق هرگز رخ نداد.

حال پرسش این است که چرا باید آقای افجه‌ای در هیئت مدیره استقلال باقی بماند؟ به صرف هوادار استقلال بودن می‌توان کسی را عضو هیئت مدیره استقلال کرد؟ طبیعتاً افراد زیادی هستند که از آقای افجه‌ای استقلالی‌ترند اما کرسی هیئت مدیره استقلال محدود است و کسانی می‌توانند در آنجا قرار بگیرند که کمک حال این تیم باشند.

5- آقای افجه‌ای نه تنها هیچ‌گاه به استقلال کمک مالی نکرد بلکه اقدامات او تنها در جهت مصاحبه و کسب شهرت بوده است. افجه‌ای به خوبی می‌داند که عضو علی‌البدل در جلسه هیئت مدیره شرکت نمی‌کند اما بنا به نظر لطف رئیس هیئت مدیره، دبیر و مدیرعامل باشگاه به جلسات هیئت مدیره استقلال دعوت می‌شد.

6- اعضای هیئت مدیره استقلال با حکم وزیر محترم ورزش و جوانان منصوب شده‌اند و امروز وزیر محترم صلاح دانسته که یکی از اعضایی را که به تعهداتش عمل نکرده است، از عضویت برکنار کند. استقلال ملک شخصی افراد نیست و کسی نمی‌تواند برای ماندن در هیئت مدیره این باشگاه از نام بزرگان این تیم خرج کند. برخلاف فرافکنی‌های نامبرده، دلیل برکناری او ماجرای هدایا نبوده بلکه مصاحبه‌های خارج از چارچوب و بدون هماهنگی و خارج کردن اخبار جلسات داخل باشگاه بوده است. وظیفه سخنگو، سخن گفتن در راستای اهداف استقلال است و باید این اظهارات با هماهنگی مدیرعامل باشد، نه اینکه افراد راسا به صحبت کردن بپردازند.

7- یک روز افراد با حضورشان به استقلال کمک می‌کنند و امروز آقای افجه‌ای با نبودن‌شان به استقلال کمک خواهند کرد. این حرص و ولع آقای افجه‌ای برای ماندن در استقلال شائبه‌هایی را در ذهن هواداران و مقامات مسئول ایجاد کرده که جای تعجب دارد. از سویی دیگر بی‌شک در آینده و در صورت ادامه شایعه پراکنی‌های آقای افجه‌ای، باشگاه استقلال ناگفته‌های دیگری را درباره او مطرح خواهد کرد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس