کد خبر 396081
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴

رئیس جمهوری آمریکا به انتقادهای گسترده از «هیلاری کلینتون» به خاطر استفاده از پست الکترونیکی شخصی در دوران وزارتش، واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، رئیس جمهوری آمریکا به انتقادهای گسترده از «هیلاری کلینتون» به خاطر استفاده از پست الکترونیکی شخصی در دوران وزارتش، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا در مقابل انتقادهای وارد شده از سوی جمهوریخواهان به «هیلاری کلینتون» از وی تمجید کرد. اوباما طی یک مصاحبه تلویزیونی از اینکه وزیر خارجه پیشین کابینه اش خواستار انتشار مفاد پست های الکترونیکی خود شده ابراز خرسندی کرد.

اوباما در بخش دیگری از این مصاحبه اعلام کرد دولتش همواره بر شفافیت و روشنگری فعالیت های خود برای مردم پیشگام بوده است. وی گفت به همین دلیل است که تمام پست های الکترونیکی و مطالبش در صفحات اجتماعی به شکل آرشیو درآمده و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

اوباما با بیان اینکه کلینتون یکی از بهترین وزیران خارجه آمریکا بوده، به منتقدان جدی وی پاسخ داد. این در حالی است که جمهوریخواهان استفاده کلینتون از پست الکترونیکی شخصی در دوران وزارتش را اقدامی سهل انگارانه و مغایر با اصول امنیتی ارزیابی کرده اند.

گفتنی است از هیلاری کلینتون به عنوان چهره اصلی دمکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا یاد می شود. 

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس