کد خبر 394596
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۶

محمد نوری با به ثمر رساندن گل سه امتیازی در بازی با بنیادکار، چهلمین گل خود را برای پرسپولیس به ثمر رساند. نوری با گلزنی به لخویا با عبور از رکورد 38 گل زده علی کریمی دهمین گلزن تاریخ پرسپولیس شد.

به گزارش مشرق، نوری قبل از شروع تمرین روز گذشته پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه درباره این رکورد گفته بود برای خود و آمار بازی نمی‌کنم اما افتخار می کنم پنج سال پیراهن تیم پرسپولیس را بر تن کرده ام، بازوبند را به بازو بسته‌ام و توانسته‌ام 39 گل برای پرسپولیس بزنم.

او در این زمینه گفت: افتخار می‌کنم جزو ده گلزن برتر تاریخ پرسپولیس که ستاره‌ها و ملی‌پوشان زیادی داشته هستم و توانسته‌ام در میان برترین‌های تاریخ این باشگاه جایگاهی پیدا کنم.

نوری درباره عبور از رکورد 38 گل زده علی کریمی گفت: البته فکر می‌کنم بیشتر از این تعداد گل برای پرسپولیس زده باشم اما کریمی ستاره ای خاص، محبوب و فوتبالیستی بزرگ در تاریخ ایران و آسیا است و عبور از 38 گل زده او نمی‌تواند ملاکی برای قضاوت باشد. علی کریمی واقعا فوتبالیست توانمندی بوده و از دوستان خوب من است که چند سالی کنار هم بودیم.

نوری درباره اینکه در بازی با لخویا پنالتی‌اش را با سبک جدید به ثمر رساند، گفت: وقتی در داربی پنالتی را هدر دادم پس از آن مدت‌ها بود تمایلی به پنالتی زدن نداشتم. در آن داربی هم مکثی که ایجاد شد در هدر رفتن پنالتی تاثیر داشت.

او گفت: هفته گذشته درخشان گفته بود، وقتی پنالتی شد محمد ضربه را می‌زند. من هم از نظر فنی و روحی آمادگی زدن پنالتی را داشتم و وقتی روی خودم پنالتی شد آماده بودم توپ را گل کنم. در تمرینات روی این سبک از پنالتی زدن کار کرده بودم. در نظر داشتم با روش جدید پنالتی بزنم. خوشبختانه در این روش تمرینات زیادی داشتم و خوشبختانه پنالتی‌ام گل شد. البته 39 گلی که زده‌ام عمده گل‌هایم از روی پنالتی نبوده و من پنالتی‌های زیادی در پرسپولیس نزده‌ام. از این پس پنالتی شود آمادگی زدن پنالتی دارم و مشکلی هم از این بابت نیست.

محمد نوری قبل از تمرین دیروز پرسپولیس به سوالات دیگری هم پاسخ داده بود. نوری به خبرنگار سایت باشگاه پرسپولیس گفت: افتخار می کنم که پیراهن این تیم را بر تن دارم. از بچگی عاشق پرسپولیس بودم. من خانواده و خواهر و برادرانم همگی پرسپولیسی هستیم و پیراهن پرسپولیس را تا زمانی که مرا بخواهند از تن خارج نمی‌کنم. در این سال ها از نظر مالی پیشنهاداتی بهتر از پرسپولیس از تیم های خارجی و داخلی داشتم اما نخواستم افتخار بازی کردن در پرسپولیس را از دست بدهم. 31 ساله هستم و تا وقتی مربیان مرا بخواهند با افتخار برای پرسپولیس بازی می کنم. قبل از آمدن به پرسپولیس در سپاهان و دیگر تیم ها شماره 14 را بر تن داشتم و اینجا هم همین پیراهن را می پوشم. قصد تعویض شماره‌ام را ندارم و امیدوارم لیاقت آن را داشته باشم که به عنوان کاپیتان و بازیکن با سابقه پرسپولیس انتظارات هواداران را برآورده کنم و بهترین لحظات را بتوانیم برای آنها رقم بزنیم.
منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس