فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سرتیپ رضا علی‌خان و ناخدا یکم چدری مجاد اکبرخان وابسته نظامی کشور دوست و همسایه پاکستان، ضمن تبادل نظر نسبت به مسائل امنیتی و سیاسی منطقه، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش آماده، پویا و عملیاتی است.

به گزارش مشرق، امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سرتیپ رضا علی‌خان و ناخدا یکم چدری مجاد اکبر خان وابسته نظامی کشور دوست و همسایه پاکستان، ضمن تبادل نظر نسبت به مسائل امنیتی و سیاسی منطقه خصوصا داعش و گروه های تکفیری، گفت: ارتش جمهموری اسلامی ایران یک ارتش آماده، پویا، و عملیاتی است که در حوزه نیروی زمینی، هوایی و دریایی توانسته است اقتدار و توانمندی های خود را ارتقاء ببخشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران در این دیدار، دولت و ملت پاکستان را دوست و همراه همیشگی ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: همواره بحث وجود مقتدرانه ارتش در کشور مورد اهمیت است. ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز یک ارتش آماده، پویا، و عملیاتی است.

سرتیپ احمدرضا پوردستان گروه های تکفیری تروریستی را از جمله موضوعات مهم منطقه خواند و گفت: ما امروز با یک دشمن مشترک به نام داعش و گروه های تکفیری مواجه هستیم که توسط استکبار جهانی حمایت و پشتیبانی می شود. امروز داعش به نیابت از آمریکا در عراق جنایت می کند.

در ادامه این دیدار، سرتیپ رضا علی خان، وابسته نظامی کشور پاکستان ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پاکستان با تروریسم در منطقه درگیر است و در خصوص سرکوب داعش اقدامات قابل توجهی صورت داده که در آینده بیشتر از آن شنیده خواهد شد.

در پایان این دیدار علاوه بر تأکید تبادل دانشجو فی مابین مدارس نظامی کشور و اجرای رزمایش مشترک، فرمانده نیروی زمینی با اهدای لوح و محصولات فرهنگی ایران اسلامی از این وابسته نظامی قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس