سردار سلیمانی گفت: مراکز فرماندهی و کنترل بسیج، مهم‌ترین مجموعه برای کنترل عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور است که بایستی با هوشمندسازی سامانه‌های کنترلی برای اجرای سلامت و ایمن این حرکت عظیم، برنامه‌ریزی کرد.

به گزارش مشرق، مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در اولین نشست تخصصی مسئولین مراکز فرماندهی و کنترل بسیج که در مجتمع فرهنگی تربیتی میعاد مشهد مقدس برگزار شد، گفت: راهیان نور امتداد راه و منش شهدا در دفاع مقدس است و وظیفه داریم با رصد وکنترل برنامه های اجرایی پیش بینی شده از ارزشهای دفاع مقدس حراست کنیم.

وی ادامه داد: مراکز فرماندهی و کنترل بسیج مهمترین مجموعه برای کنترل عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور است که بایستی با هوشمندسازی سامانه های کنترلی برای اجرای سلامت و ایمن این حرکت عظیم، برنامه ریزی کرد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: 80 درصد تربیت وتعالی بسیجیان در اردوها شکل می گیرد، لذا بسیج بایستی از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره برداری نماید.

رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج ابراز داشت: فعالیت این سازمان فقط به بحث راهیان نور ختم نمی‌شود و بازسازی واقعه غدیرخم، برگزاری جشنواره سرزمین نور و بخش بین‌الملل باروت خیس، ساماندهی اردوهای بسیج و حضور 11 میلیون نفر در اردوها بسیج و ... از جمله برنامه‌های ما محسوب می‌شود.

وی با تأکید براینکه راهیان نور یک کار فراملی است، گفت: هشت سال دفاع مقدس امتداد عاشورا بود و راهیان نور در امتداد دفاع مقدس است و امیدوارم با ترویج تفکر ایثار و شهادت در جامعه و همچنین گسترش تفکر ناب بسیجی، باعث ناامیدی دشمن و تحکیم و وحدت در جامعه شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس