یک روزنامه صهیونیستی با ذکر چند مثال از تناقضات رفتاری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، وی را بزرگترین دروغگوی دنیا خواند.

به گزارش مشرق، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در سرمقاله امروز (شنبه) خود به تناقضات گفته‌های برخی مقامات اسرائیلی پرداخته و از آن انتقاد کرد.

در این مقاله آمده است که حکومت اسرائیلی در یک تناقض با خودش زندگی می‌کند، از یک سو در ظاهر دولت توافق ملی فلسطین را با ریاست «رامی الحمدالله» را می‌کوبد و از سوی دیگر در خفا با این دولت توافقاتی دارد. هاآرتص پس از این مقدمه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را بارزترین استاد دروغگویی در جهان لقب می‌دهد.

این روزنامه صهیونیستی در ادامه می‌نویسد که چاره‌ای در مقابل رژیم صهیونیستی جز برقراری رابطه به دولت فلسطین و شناسایی آن در جامعه بین‌الملل وجود ندارد. هاآرتص می‌افزاید: نتانیاهو در طول چندین ماه جنگی دیپلماتیک علیه دولت وحدت ملی و شناسایی آن به راه انداخت و آن را محکوم کرد و حتی به جهانیان اعلام کرد که این دولت، حکومت حماس است و حماس تروریسم است اما این اظهارات نتانیاهو مانع از آن نشد که به وزاری این دولت اجازه دهد از گذرگاه اسرائیلی «ایزر» وارد غزه شوند و نشست خود را در آن برگزار کنند.

هاآرتص سپس اعلام می‌کند که این اظهارات نتانیاهو همچنین مانع از آن نشد که با نظارت واسطه‌های سازمان ملل با دولت توافق ملی بر سر یک تیم نظارتی برای ورود مواد بازسازی غزه توافق نشود.

هاآرتص در نهایت نتیجه می‌گیرد که رژیم صهیونیستی فعلا چاره‌ای جز همکاری با دولت توافق ملی فلسطین ندارد اگر چه خواست قلبی آن تحریم این دولت باشد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس