کد خبر 343832
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با تمام توان در حال حراست از مرزهای کشور هستیم به نحوی که امروز امنیت در تمام مرزهای ایران برقرار است و مشکل امنیتی در کشور وجود ندارد.

به گزارش مشرق، سردار احمد گراوند صبح امروز در مراسم پانزدهمین دوره دانش‌آموختگی مهارتی مرکز آموزش‌های علمی و تخصصی مرزبانی شهید حبیبی مرزن‌آباد اظهار داشت: نیروی انتظامی قبل از هر گونه اقدامی پیش‌بینی و پیشگیری می‌کند.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه دشمنان هر روز در حال برنامه‌ریزی برای تضعیف کشور هستند اما نیروی انتظامی به کمک مردم جلوی توطئه‌ها را می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در 7 هزار و 750 کیلومتر از مرزهای کشور هیچ‌گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و این در صورتی است که گروه‌های مختلف علیه کشورمان در حال کارکردن هستند.

گراوند بیان داشت: با تلاش نیروی انتظامی و مرزبانی کشور در حال حاضر شهدای که در نوار مرزی می‌دادیم نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش داشته است و تعداد گروگانگیران در نوار مرزی نزدیک به صفر رسیده است.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه با تمام توان در حال حراست از مرزهای کشور هستیم، افزود: امیدواریم که فراگیرانی که امروز درجه گرفتند و به جمع مرزداران پیوستند بتوانند ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی اذعان داشت: بزرگ‌ترین افتخار ناجا خدمتگزاری به مردم است و ناجا به این خدمتگزاری افتخار می‌کند چون مردم فهیم جمهوری اسلامی ثابت کردند که استحقاق این خدمتگزاری را دارند.

گراوند با بیان اینکه ناجا قبل از پیشگیری پیش‌بینی می‌کند، اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمت صادقانه پیشگیری‌های مانند پیشگیری فردی، خانوادگی، جامعه و مقامات قضایی و پیشگیری نیروی انتظامی را در دستور کار قرار داده تا بهترین هدیه را به امنیت است تحقق بخشد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: اگر امروز کشور ما همانند نگینی در منطقه می‌بخشد در درجه اول مدیون خون شهدا و در درجه دوم اقدامات شایسته نیروی انتظامی است.

وی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از مردم و برای مردم دانست و گفت: برقراری امنیت یک تولید اجتماعی است که ناجا با همکاری مردم، مسئولان و مرزنشینان و سربازان گمنام امام زمان در حال حراست از مرزهای کشور است.

گراوند به موقعیت استراتژیک کشور ایران اشاره کرد و بیان داشت: از 10 نقطه استراتژیک جهان سه نقطه را در اختیار داریم و از نظر جغرافیای سیاسی نیز بهترین موقعیت را در منطقه داریم بنابراین شایسته است قوی‌ترین نیروی انتظامی را داشته باشیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس