کد خبر 31190
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۹

وزير بهداشت درمان و آموزش پزشکي با بيان اينکه اختصاص 10 درصد تخت‌هاي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي روانپزشکي را به شدت پيگيريم، درباره ادغام وزارت بهداشت با وزارتخانه‌هايي مانند وزارت خانه‌هاي رفاه و علوم، گفت: تمام اين مباحث شايعه است و ادغامي صورت نخواهد گرفت

به گزارش مشرق، دکتر مرضيه وحيد دستجردي در گفت‌و‌گو با ايسنا، اظهار کرد: وزارت بهداشت يکبار ادغام شده است و بيشتر از اين ادغام نخواهد شد.

وي گفت: مطمئن باشيد وزارت بهداشت با وزارتخانه ديگري ادغام نخواهد شد، چرا که اين وزارتخانه، يک وزارتخانه ادغامي است و ديگر ادغامي صورت نمي‌گيرد.

وزير بهداشت همچنين درباره مصوبه اختصاص 10 درصد تخت‌هاي عمومي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي سوختگي و روانپزشکي به ايسنا، گفت: اين موضوع در حال انجام است و ما به شدت اين موضوع را پيگير هستيم.

به گفته وي، با سفر به شهرستانهاي مختلف موضوع اختصاص 10 درصد تخت‌هاي عمومي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي سوختگي و روانپزشکي را پيگيري مي‌کنيم‌.

وزير بهداشت در پاسخ به سوالي مبني بر اين که مقرر شده بود در صورت کوتاهي بيمارستان‌ها، يک درجه از ارزشيابي اين بيمارستان‌ها در سال 90 کاسته شود، گفت: اگر کوتاهي صورت گرفته باشد، حتما در اين موارد از ارزشيابي بيمارستان‌ها در سال آتي کاسته خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس